آموزش تنظیمات مرورگر اپرا پی سی - آموزش مرورگر Opera
Opera آموزش تنظیمات مرورگر اپرا
آموزش تنظیمات مرورگر اپرا پی سی – آموزش مرورگر Opera

دانلود فایل نصبی
 • نسخه فعلی :
 • حجم :
 • سیستم عامل :
 • ارسال شده توسط : مدیر کل
 • آخرین بروزرسانی :
 • بازدید : 1817

آموزش تنظیمات مرورگر اپرا پی سی – آموزش مرورگر Opera

آموزش تنظیمات مرورگر اپرا پی سی

مرورگر Opera یکی از ساده ترین و سریع ترین مرورگرهای حال حاضر در جهان است که دارای تنظیمات و امکانات مختلفی است که این تنظیمات میتواند کمک زیادی به کاربران این مرورگر بکند ، اما شاید بعضی از این کاربران , تمام تنظیمات این مرورگر را متوجه نشوند , ما در این پست قصد دارین تا تنظیمات کاربردی و مهم این مرورگر را برای شما کاربران آموزش دهیم.

شما برای شروع کار باید وارد تنظیمات ( Setting ) اپرا شوید.

همانطور که در عکس زیر مشاهده میکنید این قسمت دارای ۴ بخش اصلی است.

۱ . Basic
۲ . Browser
۳ . Websites
۴ . Privacy & security

آموزش تنظیمات مرورگر اپرا

آموزش تنظیمات مرورگر اپرا

بخش Basic

این بخش شامل تنظیمات مربوط به مدیریت دانلود , تم مرورگر و Startup است.

Startup مربوط به سایتی است که هنگام اجرا مرورگر باز میشود. برای این کار شما باید Set pages را انتخاب کنید و سایت مورد نظر خود را وارد کنید تا هنگام باز کردن مرورگر سایت مورد نظر شما باز شود.

Downloads مربوط به فایل هایی است که شما دانلود میکنید , شما میتوایند در این قسمت میتوانید مسیر ذخیره فایل های دانلودی را انتخاب کنید.همچنین گزینه Ask where to save each file before downloading هنگام دانلود هر فایل مسیر ذخیره آن را از شما سوال میکند.

Themes مربوط به تم های مرورگر اپرا است که میتوانید یکی از تم های مورد علاقه خود را انتخاب کنید و یا با استفاده از گزینه Get More Theme تم های بیشتری را دریافت کنید.

بخش Browser

این بخش شامل ۲ قسمت اصلی یعنی موتور جستوجو گر اپرا و Languages است.

Search مربوط به موتور جستوجو گر اپرا است که به صورت پیشفرض روی گوگل قرار دارد و شما با انتخاب گزینه manage search engines میتوانید موتور های جستوجو گر دیگری را به اپرا اضافه کنید و از آنها به جای گوگل استفاده کنید.

بخش Websites

این بخش شامل قسمت های Display ،Plug-ins ، Pop-ups است.

Display مربوط به تنظیمات به فونت و اندازه صفحه است که میتوانید با استفاده از Font size و Page zoom به راحتی آنها را تغییرا دهید.

Plug-ins مربوط به پلاگین های نصب شده در مروگر میباشد که شما میتوانید با انتخاب گزینه Manage individual plug-ins به آنها درسترسی داشته باشید و پلاگین هارا فعال یا غیرفعال کنید.

Pop-ups مربوط به تبلیغات پاپ آپ است که شما میتوانید با انتخاب گزینه Do not allow any site to show pop-ups جلوی تبلیغات پاپ آپ را بگیرید.

بخش Privacy & security

این بخش مربوط به تنظیمات امنیتی و تاریخچه جستوجو شما میباشد که شما میتوانید با انتخاب گزینه clear browsing data به راحتی تاریخچه مرورگر خود را پاک کنید.

دانلود آخرین نسخه مروگر اپرا پی سی

  یک نظر

  1. رامین گفت:

   سلام.من تب هایی در اپرا ذخیره کرده بودم اما الان با یک اتفاق حذف شدن.چطوری می تونم دوباره برشون گردونم؟

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  Apk Free Download