آموزش html اندروید
برنامه آموزشی اچ تی ام ال برای اندروید Learn HTML 5.4.4
4.4 | 26

دانلود فایل نصبی
 • نسخه فعلی : 5.4.4
 • حجم : 5 مگابایت
 • سیستم عامل : اندروید 4.0
 • ارسال شده توسط : مدیر کل
 • آخرین بروزرسانی :
 • بازدید : 2513

برنامه آموزشی اچ تی ام ال برای اندروید Learn HTML 5.4.4

برنامه آموزش html اندروید یکی از کاربردی ترین و مفید ترین برنامه های آموزشی از مجموعه ی SoloLearn است که به شما طراحی سایت به وسیله ی زبان HTML را آموزش می دهد ، همان طور که می دانید Html زبان ساختار و به اصطلاح اسکلت وب سایت های اینترنتی می باشد و ساختار آن بسیار ساده و قابل درک است ، در صورتی که به زبان انگلیسی تسلط و آشنایی دارید می توانید با کمک این برنامه آموزش html اندروید یادگیری زبان Html را آغاز کنید و از ویدئو های آموزشی آن بهره ببرید.

این اپلیکیشن زبان HTML  را به صورت مرحله به مرحله به شما آموزش داده و پس از آن از شما تست می گیرد ، در صورت رضایت از این برنامه به شما پیشنهاد می کینم که پس از یادگیری این زبان برنامه آموزش Css اندروید را از همین سازنده دانلود و نصب کرده به فراگیری آن بپردازید.

برنامه آموزش HTML اندروید

> آموزش مرحله به مرحله زبان برنامه نویسی HTML
> دارای ویدئو های آموزشی
> دارای بخش پرسش و پاسخ در رابطه با هر سوال
>دارای محیطی ساده با طراحی فوق العاده
> دارای تست پس از گذراندن هر مرحله از آموزش

 

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  Learn HTML Apk Free Download

  This FREE app will teach you how to design a web page using HTML. In our interactive HTML courseware, carefully selected content will be followed by quizzes and checkpoints. Complete a series of hands-on exercises and practice while writing real HTML code. Our content is concise, checkpoints are enjoyable, and learning is guaranteed. Learn while playing and play while learning with our FREE HTML Tutorial! Whether you want to further your career or simply gain a new skill, this tutorial will be useful for you. It is easy to start, easy to learn - are you still waiting? Start now