Internet Explorer
آموزش افزایش سرعت اینترنت اکسپلورر – ترفندهای مرورگر IE

دانلود فایل نصبی
 • نسخه فعلی :
 • حجم :
 • سیستم عامل :
 • ارسال شده توسط : مدیر کل
 • آخرین بروزرسانی :
 • بازدید : 1200

آموزش افزایش سرعت اینترنت اکسپلورر – ترفندهای مرورگر IE

آموزش افزایش سرعت اینترنت اکسپلورر

۱. حذف فایلهای زاید :

حذف فایل های زاید یکی از راه های بسیار موثر برای افزایش سرعت مرورگر اینترنت اکسپلورر است.همانطور که میدانید با مرور یک صفحه از اینترنت , آن صفحه در هارد دیسک شما ذخیره میشود.این کار معمولا برای افزایش سرعت مرورگر شما است , یعنی اگر شما همان صفحه هات را دوباره باز کنید با سرعت بیشتری باز خواهد شد.اما اگر این اطلاعات بیش از اندازه بزرگ و زیاد شوند سرعت مرورگر شما کماهش میابد.و لازم است شما هر چند وقت یک بار این اطلاعات را حذف کنید.
برای افزایش سرعت اینترنت اکسپلورر شما باید از صفحه مرورگر خود گزینه Tools را انتخاب کنید و سپس گزینه Internet Option را انتخاب کنید.در صفحه باز شده شما باید صفحه General را باز کنید و گزینه Delete Files را انتخاب کنید.

۲. حذف فایل های History :

مرورگر Internet Explorer تمام وب سایت هایی که شما اخیرا دیده اید را به ترتیب تاریخ در خود نگه میدارد , اما افزایش حجم آنها باعث کندی مرورگر شما میشود و نیاز است که شما هر چند وقت یک بار فایل های مربوط به آن را حذف نمایید.برای نمایش History خود شما باید از کلید های میانبر Ctrl + H استفاده کنید.
برای پاک کردن History خود شما باید صفحه General را در Internet Option باز کنید و بر روی گزینه Delete کلیک کنید.

۳. استفاده از صفحات به صورت offline:

اگر شما زمان طولانی را صرف خواندن یک مطلب در یک صفحه میکنید و میخواهید در مصرف اینترنت خودصرفه جویی کنید . میتوانید این صفحات را بدون اتصال به اینترنت استفاده کنید.

برای اینکار شما میتوانید صفحات مورد نیاز خود را سیو کنید و بدون اتصال به اینترنت مشاهده کنید .شما باید  از منوی File گزینه Save As را انتخاب نمایید تا مسیر ذخیره فایل خود را مشخص کنید.

ترفند های مرورگر اینترنت اکسپلورر + افزایش سرعت اینترنت اکسپلورر

۱.جلوگیری از Refresh اتوماتیک صفحات در مرورگرها IE :

برای اینکار شما باید از منوی Tools بر روی Internet Options کلیک کنید. سپس به تب Security بروید و بر روی دکمه Custom Level کلیک کنید.اکنون Allow META REFRESH راپیدا کنید و آن را بر روی Disable تعیین کنید و پنجره باز شده را OK کنید.

۲. تغییر موتور جستجوی مرورگر IE :

۱ . مرورگر Internet Explorer را باز کنید.سپس در گوشه سمت راست بالای کادر جستجو، بر روی پیکان پایین کلیک کنید.

افزایش سرعت اینترنت اکسپلورر

۲ . روی گزینه ADD کلیک کنید تا لیستی از موتورهای جستوجوگر برای شما باز شود.روی Google کلیک کنید تا موتورجستو جوگر گوگل به مرورگر شما اضافه شود.

دانلود آخرین نسخه اینترنت اکسپلورر پی سی

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  Apk Free Download