Amazing Thief اندروید
دانلود بازی دزد شگفت انگیز برای اندروید Amazing Thief 1.1.5
4.5 | 2

دانلود فایل نصبی
  • نسخه فعلی : 1.1.5
  • حجم : 7 مگابایت
  • سیستم عامل : اندروید 2.3
  • ارسال شده توسط : محسن جوادی
  • آخرین بروزرسانی :
  • بازدید : 1445

دانلود بازی دزد شگفت انگیز برای اندروید Amazing Thief 1.1.5

چند وقتی است که با بالا تر رفتن مشخصات سخت افزاری گوشی های اندرویدی بازی های عرضه شده برای این گوشی ها نیز بسیار پیشرفت کرده اند و ما هر روز با عنوان های بسیار پر گرافیگ طرف هستیم که ما را به یاد بازی های کنسول ها میاندازد . با این وجود بارها ثابت شده که معیار موفقیت یک بازی تنها گرافیک آن نیست بلکه بازی هایی با گرافیک پایین که از یک گیم پلی و داستان خوب بهره برده اند توانسته اند موفقیتهایی را به دست آورند که شاید کم تر بازی گرافیک داری به آنها توانسته دست پیدا کند .

بازی Amazing Thief یا همان دزد شگفت انگیز که به تازگی توسط استدیو Ketchapp برای سیستم عامل اندروید عرضه شده است شما را در نقش یک دزد قرار می دهد که باید از میان ساختمان های مختلف پریده و از دست پلیس فرار کنید . روند بازی علی رغم اینکه بسیار ساده به نظر می رسد اما هنگام بازی کردن متوجه خواهید شد که با چه عنوان سختی رو به رو هستید که رکورد زدن در آن بسیار دشوار است . البته خود این دشواری عامل جذابیتی برای این بازی شده چرا که رقابت را بین شما و دوستانتان چندین برابر خواهد کرد برای اینکه متوجه شوید چه کسی در دنیای بازی های اندرویدی نسبت به دیگران حرفه ای تر است .

ویژگی های بازی Amazing Thief :

محیطی ساده و در عین حال جذاب

گیم پلی ساده و در عین حال سخت برای ایجاد یک رقابت هیجان انگیز

به دست آوردن امتیازات بیشتر با فرار کردن از میان ساختمان ها

رقابت با دوستان خود برای به دست آوردن رکورد بیشتر

هم اکنون می توانید این عنوان جذاب ساخته شده توسط استدیو بازی سازی Ketchapp را به طور کاملا رایگان از وب سایت هزار و یک دانلود دریافت نمایید و یک رقابت جذاب را با دوستان خود برای به دست آوردن رکورد بیشتر تجربه نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Amazing Thief Apk Free Download