دانلود بازی سیم شگفت انگیز برای اندروید Amazing Wire 1.0.0
4.8 | 5

دانلود فایل نصبی
  • نسخه فعلی : 1.0.0
  • حجم : 8 مگابایت
  • سیستم عامل : اندروید 2.3
  • ارسال شده توسط : محسن جوادی
  • آخرین بروزرسانی :
  • بازدید : 1358

دانلود بازی سیم شگفت انگیز برای اندروید Amazing Wire 1.0.0

آیا بازی خاطره انگیز مار را که در گوشی های نوکیا قدیمی وجود داشت به خاطر دارید ؟ عنوانی که تقریبا در گذشته بسیاری از افراد را مشغول خود کرده بود و هدف آن نیز کسب رکورد و امتیاز بیشتر برای نشان دادن مهارت خود بود . حتما شما هم این موضوع را متوجه شده اید که چند وقتی است  عنوان های این چنینی که در عین سادگی بسیار سرگرم کننده باشند کم تر عرضه می شوند و ما در سیستم عامل اندروید بیشتر شاهد بازی های گرافیکی هستیم . اما امروز قصد داریم تا بازی ای را به شما معرفی کنیم که شما را بار دیگر به حال و هوای کسب رکورد و رقابت با دوستانتان خواهد برد .

بازی Amazing Wire عنوان بازی ای برای سیستم عامل اندروید است که توسط No Power-up عرضه شده است . در این بازی شما باید کنترل یک سیم بسیار عجیب را بر عهده بگیرید و درست مانند یک مار آن را از میان سوراخ های بسیار کوچک عبور داده تا امتیازات بیشتری را کسب کنید . سرعت عمل و دقت در این بازی حرف اول را می زند که خودتان این موضوع را متوجه خواهید شد که در صورت نداشتن تمرکز نمی توانید امتیازات بیشتری کسب کنید . محیط بازی بسیار ساده طراحی شده به طوری که شما تنها یک سیم را خواهید دید که باید از دیوار هایی عبور کند که شاید تعجب بر انگیز باشد اما همین سادگی بازی را بسیار جذاب تر کرده است .

ویژگی های بازی Amazing Wire :

طراحی محیطی ساده برای کنترل و تمرکز بیشتر

بازی ای رقابتی برای کسب رکورد ها و امتیازات بیشتر

عبور سیم از بین سوراخ های کوچک دیوار ها

محکی جدی برای تمرکز و سرعت عمل شما

این عنوان سرگرم کننده را هم اکنون می توانید از وب سایت هزار و یک دانلود دریافت نمایید و رقابتی سرتاسر هیجان را با دوستان خود برای ثبت بیشترین رکورد آغاز نمایید .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Amazing Wire Apk Free Download