Anger of Stick 5 اندروید
دانلود بازی خشم استیکمن Anger of Stick 5 1.1.5 اندروید
3.4 | 13

دانلود فایل نصبی
  • نسخه فعلی : 1.1.5
  • حجم : 21 مگابایت
  • سیستم عامل : اندروید 2.3
  • ارسال شده توسط : محسن جوادی
  • آخرین بروزرسانی :
  • بازدید : 2825

دانلود بازی خشم استیکمن Anger of Stick 5 1.1.5 اندروید

زامبی ها موجوداتی هستند که در بسیاری از فیلم ها و بازی های ترسناکی که در چند وقت گذشته ساخته شده اند حضور دارند و یکی از پارامتر های مهم ترساندن در این سبک از بازی ها و فیلم ها به شمار می روند . اما در این بازی که امروز به شما معرفی خواهیم کرد این بار باید زامبی ها از آدمک های خشمگین قصه ما در هراس باشند .

بازی Anger of Stick 5 جزء یکی از محبوب ترین بازی های اندرویدی  از سری بازی های استیکمن به شمار می رود که تاکنون بیش از ۴۰ میلیون بار دانلود شده است . داستان بازی این گونه است که عده ای از دشمنان به صورت ناشناس وارد شهر آدمک ها شده اند و با انجام آزمایش هایی مخفی عده ی بسیار زیادی از مردم را تبدیل به موجودات زامبی کرده اند . بنابراین بار دیگر لازم است تا قهرمانان شهر دور یک دیگر جمع شوند و با دشمنان مبارزه کنند و آسایش را به شهر آدمک ها برگردانند . از نکات جالب این بازی می توان به قابلیت ارتقا بودن آدمک ها اشاره کرد به طوری که شما پس از طی هر مرحله و با به دست آوردن پول می توانید آدمک های خود را ارتقا دهید تا راحت تر با دشمنان مبارزه کنید .

ویژگی های بازی Anger of Stick 5 :

یکی از محبوب ترین بازی های اندرویدی با بیش از میلیون ها بار دانلود در مارکت گوگل

استفاده از سلاح های جدید و ارتقا آنها

امکان به دست آوردن شش نوع آدمک و استفاده از سه تای آنها در هر مرحله

ارتقا آدمک ها با استفاده از پول های به دست آورده شده در بازی

اگر جزء کاربران این بازی نیستید هم اکنون می توانید با دانلود آن از وب سایت هزار و یک دانلود فرماندهی آدمک ها را بر عهده بگیرید و به آنها کمک کنید تا شهر خود را از زامبی های بدذات نجات دهند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Anger of Stick 5 Apk Free Download