Apk Extractor
برنامه استخراج کننده فایل های APK اندروید Apk Extractor 4.2.9
4.8 | 4

دانلود فایل نصبی
 • نسخه فعلی : 4.2.9
 • حجم : 2 مگابایت
 • سیستم عامل : متناسب با دستگاه
 • ارسال شده توسط : محسن جوادی
 • آخرین بروزرسانی :
 • بازدید : 555

برنامه استخراج کننده فایل های APK اندروید Apk Extractor 4.2.9

همان طور که می دانید برای نصب برنامه در گوشی های اندرویدی نیز به فایل نصبی آن برنامه دارید که با فرمت APK عرضه می شود . اما زمان هایی پیش می آید که می خواهیم برنامه ای را که در گوشی خود نصب کرده ایم برای دوستمان ارسال کنیم اما به دلیل نداشتن فایل نصبی آن چنین امکانی از ما گرفته می شود .

برنامه Apk Extractor عنوان برنامه ای برای سیستم عامل اندروید است که توسط Burke Choi عرضه شده است و به کمک آن می توانید فایل نصبی برنامه های نصب شده در گوشی خود را استخراج نمایید و آن را برای دوستان خود ارسال نمایید . طرز کار برنامه نیز بسیار ساده است کافی است تا بر روی بازی یا برنامه مد نظر خود در گوشی کلیک نمایید و گزینه استخراج را انتخاب نمایید تا فایل نصبی آن بر روی گوشی شما ذخیره شود تا نیازی به دانلود مجدد آن از اینترنت نداشته باشید .

ویژگی های برنامه Apk Extractor :

سریع و ساده برای استفاده

قابلیت استخراج فایل های نصبی برنامه ها موجود در گوشی

بدون نیاز به روت کردن گوشی

ذخیره فایل های نصبی استخراج شده در / sdcard / ExtractedApks

سازگار با نسخه های مختلف اندروید

اگر حافظه گوشی شما پر شده است با خیال راحت فایل نصبی برنامه های خود را پاک کنید چرا که برای استفاده مجدد از آنها کافی است تا از طریق این برنامه فایل نصبی آن را استخراج نمایید و دیگر نیازی به ذخیره سازی فایل اصلی در گوشی نخواهید داشت . همچنین می توانید برای این کار از برنامه Zapya نیز استفاده کنید ! برنامه Apk Extractor  را می توانید هم اکنون از وب سایت هزار و یک دانلود دریافت نمایید .

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  Apk Extractor Apk Free Download