ASUS Backup
برنامه بک آپ گیری ایسوس ASUS Backup 1.1.0.150821 اندروید
4.8 | 5

دانلود فایل نصبی
 • نسخه فعلی : 1.1.0.150821
 • حجم : 3 مگابایت
 • سیستم عامل : اندروید 4.3
 • ارسال شده توسط : محسن جوادی
 • آخرین بروزرسانی :
 • بازدید : 1502

برنامه بک آپ گیری ایسوس ASUS Backup 1.1.0.150821 اندروید

امروزه بسیاری از افراد برنامه های زیادی در گوشی های خود نصب می کنند و حتی فکر اینکه به یکباره تمام این برنامه ها پاک شوند و از دست بروند برای بسیاری از افراد آزار دهنده خواهد بود . اما بهترین راه حل برای اینکه این اتفاق برای شما پیش نیاید و هیچ وقت اطلاعات و برنامه های نصب شده در گوشی خود را از دست ندهید تهیه پشتیبان از برنامه های نصب شده در سیستمتان است که ایسوس یکی از بهترین برنامه ها را در این زمینه طراحی و معرفی کرده است .

برنامه ASUS Backup ابزاری بسیار مناسب و کارآمد برای تهیه پشتیبان از برنامه ها و تنظیمات سیستم به شمار می رود و به شما کمک می کند تا در صورت حذف برنامه های نصب شده در گوشی خود بتوانید به سرعت انها را بازگردانی کنید . به کمک این برنامه می توانید از سایر اپلیکیشن های ASUS ZenUI مانند لانچر ایسوس ، ZenUI Do it Later ، ZenUI Messaging و… بک اپ تهیه کنید و در صورت حذف ناخواسته این برنامه ها به سرعت آنها را بازگردانی کنید .

ویژگی های برنامه ASUS Backup :

بک آپ گیری و بازگردانی راحت سایر برنامه های ایسوس ZenUI

ذخیره و بازگردانی ساده اطلاعات تماس و سایر اطلاعات شخصی مانند آلارم ، مرورگر و…

بک اپ گیری از برنامه های دلخواه شما

قبل از استفاده از برنامه بک اپ گیری ایسوس باید به چند نکته توجه داشته باشید . اول اینکه برنامه بک اپ گیری ایسوس از اطلاعات موجود در کارت حافظه داخلی شما بک اپ نمی گیرد و شما باید اطلاعاتی مانند عکس ها ، فیلم ها و هر نوع اطلاعات دیگری که می خواهید از آن بک اپ تهیه کنید به کارت حافظه خارجی خود منتقل کنید . دومین مورد اینکه این برنامه در حال حاضر تنها با دستگاه های ASUS ZenFone سازگار است و ممکن است عملکرد مناسبی در سایر گوشی های اندرویدی نداشته باشد .و نکته آخر اینکه برای استفاده بهتر از این برنامه بهتر است آخرین نسخه آن را که هم اکنون در وب سایت ۱۰۰۱ دانلود برای شما مهیا شده است دریافت نمایید تا بهترین عملکرد را در گوشی خود شاهد باشید .

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  ASUS Backup Apk Free Download