اندروید ASUS Calling Screen برنامه
برنامه تغییر صفحه تماس ایسوس ASUS Calling Screen 23.1.0.7 اندروید
4.7 | 3

دانلود فایل نصبی
 • نسخه فعلی : 23.1.0.7
 • حجم : 4 مگابایت
 • سیستم عامل : اندروید 5.0
 • ارسال شده توسط : محسن جوادی
 • آخرین بروزرسانی :
 • بازدید : 1236

برنامه تغییر صفحه تماس ایسوس ASUS Calling Screen 23.1.0.7 اندروید

یکی از بخش هایی که بسیاری از افراد دائم از آن استفاده می کنند اما شاید به چشمشان نیاید بخش صفحه تماس گوشی های اندروید است . این بخش در صورت داشتن یک طراحی زیبا می تواند استفاده از گوشی را برای شما لذت بخش تر کند که به همین دلیل هم ایسوس دست به طراحی برنامه ای زده که با کمک آن تغییرات زیادی به این بخش از گوشی خود دهید .

ASUS Calling Screen که توسط ZenUI, ASUS Computer Inc. طراحی شده است برنامه ای است که امکانات فوق العاده ای را در بخش تماس گوشی شما اضافه می کند که همین هم باعث شده است تا نمره ۴.۳ را در مارکت گوگل از ده ها هزار کاربر به دست آورد . برنامه ی صفحه تماس ایسوس علی رغم سادگی طراحی به گونه ای دیزاین شده است که استفاده از آن باعث راحتی کاربر در بسیاری از جهات شود . از نکات جالبی که این برنامه به بخش تماس گوشی شما اضافه می کند این است که هنگام قفل بودن گوشی باید در ابتدا قفل گوشی را باز کنید و سپس پاسخ دهید این موضوع باعث می شود که به طور تصادفی به تلفن دریافتی پاسخ داده نشود . هم چنین امکاناتی نظیر ضبط تماس ، کنفرانس تلفنی و… این برنامه را به ابزاری مفید و کاربردی برای کاربران تبدیل می کند .

ویژگی های برنامه ASUS Calling Screen

اضافه شدن قابلیت برقراری تماس پس از بازگشایی قفل گوشی جهت جلوگیری از لمس تصادفی

امکان ضبط تماس های دریافتی در هنگام مکالمه به کلیک بر روی دکمه Start

ویژگی های نظیر نگه داشتن تماس ، برقراری تماس جدید و… برای انجام یک کنفرانس تلفنی

توسعه دهندگان Zen که تاکنون برنامه های فوق العاده ای عرضه کرده اند این بار نیز موفق عمل کرده و توانسته اند رضایت کاربران را جلب کنند . اگر شما هم به این برنامه علاقمند شده اید می توانید هم اکنون آن را از وب سایت هزار و یک دانلود دریافت نمایید .

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  ASUS Calling Screen Apk Free Download