برنامه ASUS Email اندروید
دانلود برنامه ایمیل ایسوس برای اندروید ASUS Email 3.0.0.41
4.8 | 4

دانلود فایل نصبی
 • نسخه فعلی : 3.0.0.41
 • حجم : 10 مگابایت
 • سیستم عامل : متناسب با دستگاه
 • ارسال شده توسط : محسن جوادی
 • آخرین بروزرسانی :
 • بازدید : 931

دانلود برنامه ایمیل ایسوس برای اندروید ASUS Email 3.0.0.41

شاید در چند وقت گذشته با پیشرفت مسنجر ها مردم رو به استفاده از این نوع برنامه ها آورده باشند با این وجود هنوز هم که هنوز است سرویس های ایمیل جایگاه خود را از دست نداده اند و همین هم باعث این موضوع شده است که هم چنان برنامه های بی نظیری برای آنها طراحی و ساخته شود.

برنامه ASUS Email برنامه ای برای گوشی های هوشمند اندرویدی است که می تواند اینباکس ایمیل های شما را به خوبی مدیریت کند . به کمک فیلتر VIP ایمیلها مطمئن خواهید بود که هرگز ایمیلی را از طرف افراد مهم مخاطبین خود از دست نخواهید داد و هیچ پیام مهمی را فراموش نمی کنید . اما اگر شما از کاربران سایر برنامه های ایسوس باشید جالب است که بدانید این برنامه با برنامه هایی چون ASUS ZenUI Do It Later و یا لانچر ZenUI نیز به طور کامل سازگار است  که باعث می شود بتوانید با ترکیب این برنامه ها تجربه ای به مراتب بهتر به دست آورید . دسته بندی هوشمند ، ظاهری فوق العاده ، مدیریت ایمیل ها و…. ویژگی هایی است که استفاده از برنامه  ایمیل ایسوس را بسیار لذت بخش می کند .

ویژگی های برنامه ASUS Email :

امکان ترکیب کردن پیام های دریافتی ایمیل های مختلف برای نمایش همه آنها در یک صندوق پستی

امکان دسته بندی سریع ایمیل های دریافتی بر اساس تاریخ ، فرستنده و…

امکان انتخاب یک کاربر به عنوان کاربر VIP برای مشاهده پیامها آن در بالای لیست

پشتیبانی از سایر برنامه های ایسوس

رابط کاربری هوشمند ، زیبا و بسیار مخاطب پسند

اگر چک کردن ایمیل در طول روز زمان زیادی از شما می گیرد و یا اینکه نمی توانید ایمیلهای دریافتی خود را درست دسته بندی کنید پس برنامه ایمیل ایسوس را از دست ندهید . هم اکنون می توانید این برنامه را به طور کاملا رایگان از وب سایت هزار و یک دانلود دریافت نمایید .

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  ASUS Email Apk Free Download