ASUS Sound Recorder
برنامه ضبط کننده صدا ایسوس ASUS Sound Recorder 1.5.0.9 برای اندروید
4.7 | 6

دانلود فایل نصبی
 • نسخه فعلی : 1.5.0.9
 • حجم : 2 مگابایت
 • سیستم عامل : اندروید 4.2
 • ارسال شده توسط : محسن جوادی
 • آخرین بروزرسانی :
 • بازدید : 1098

برنامه ضبط کننده صدا ایسوس ASUS Sound Recorder 1.5.0.9 برای اندروید

بسیاری از افراد مانند دانشجویان ، خبرنگاران و…. نیاز دارند تا همیشه یک ضبط صوت همراه خود داشته باشند تا بتوانند در مکان هایی مانند کلاس درس یا حین انجام یک گفت و گو مکالمات شخص مد نظر خود را ضبط نمایند . اگر شما جزء این دست از افراد هستید باید بدانید که دیگر مانند دوران قدیم نیازی به حمل ضبط صوت های سنگین نیست بلکه به کمک گوشی هوشمند خود می توانید به سادگی صدا را با بالاترین کیفیت ضبط نمایید . البته در این بین انتخاب برنامه درست نیز موضوعی مهم محسوب می شود که امروز قصد داریم یکی از بهترین برنامه های ضبط صوت برای اندروید را به شما معرفی کنیم .

برنامه ASUS Sound Recorder عنوان برنامه ای در زمینه ضبط صوت برای سیستم عامل اندروید است که از سوی توسعه دهنگان ایسوس عرضه شده است . برنامه ضبط کننده صدا ایسوس به شما اجازه می دهد تا بتوانید به سادگی صداهای مد نظر خود را هنگام یک گفت و گو ضبط کنید یا با ثبت یک یاداشت صوتی هرگز چیزی را فراموش نکنید . از جمله امکانات این برنامه می توان به دسترسی راحت به فایلهای ضبط شده اشاره نمود که باعث می شود به سرعت بدون هیچ گونه معطلی به فایل مد نظر خود دسترسی داشته باشید .

ویژگی های برنامه ASUS Sound Recorder :

امکان ضبط صدا هنگام انجام یک مصاحبه یا ثبت یک یادداشت صوتی

سادگی استفاده در عین قدرتمند بودن برنامه

دسترسی راحت به فایلهای ضبط شده

عرضه شده توسط توسعه دهنگان ایسوس

به جرئت می توان گفت که امروزه ضبط صوت برنامه ای است که باید در تمام گوشی های اندرویدی وجود داشته باشد چرا که برنامه ای بسیار کاربردی محسوب می شود . اما اگر شما تاکنون برنامه ی خوبی در این زمینه پیدا نکرده اید یا از برنامه فعلی ضبط صوت خود راضی نیستید پس حتما برنامه ضبط کننده صدای ایسوس را امتحان نمایید .

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  ASUS Sound Recorder Apk Free Download