ASUS SuperNote
دانلود برنامه یادداشت برداری ایسوس ASUS SuperNote 1.6.0.16 اندروید
4.7 | 6

دانلود فایل نصبی
 • نسخه فعلی : 1.6.0.16
 • حجم : 21 مگابایت
 • سیستم عامل : اندروید 5.0
 • ارسال شده توسط : محسن جوادی
 • آخرین بروزرسانی :
 • بازدید : 1113

دانلود برنامه یادداشت برداری ایسوس ASUS SuperNote 1.6.0.16 اندروید

یادداشت برداری امری بسیار مهم در زندگی افراد محسوب می شود و خواه اینکه شما یک کارمند باشید یا یک دانش آموز در طول روز مطمئنا نیاز دارید مسائلی را جهت یادآوری یادداشت نمایید . بسیاری از افراد برای این امر ترجیح می دهند که از یک دفترچه یادداشت استفاده نمایند اما این موضوع مشکلات خاص خود را دارد مثل اینکه همیشه دفترچه یادداشت در دسترس نیست و اینکه استفاده زیاد از کاغذ به محیط زیست آسیب های خود را وارد می کند . به همین دلیل توصیه ما برای یادداشت برداری استفاده از تلفن همراه و برنامه قدرتمند ASUS SuperNote است .

ASUS SuperNote برنامه یادداشت برداری ایسوس تجربه ای جدید و بی نظیر از یادداشت برداری را به شما ارائه می کند که باعث می شود تا برای همیشه با دفترچه یادداشت خود خداحافظی کنید . امکان استفاده از کیبورد ، یادداشت دستی و نقاشی کشیدن باعث می شود که اصلا متوجه نشوید که در حال استفاده از یک ابزار الکترونیکی برای یادداشت برداری هستید . هم چنین پشتیبانی از ویدیو ، عکس ، صوت و…. باعث می شود که برنامه یادداشت برداری ایسوس در زمره بهترین برنامه ها در زمینه خودش به شمار رود که امتیاز ۴.۵ در مارکت گوگل نیز خود گواه این موضوع است .

ویژگی های برنامه ASUS SuperNote :

امکان استفاده از کیبورد ، دست نوشته و یا نقاشی کشیدن

پشتیبانی از عکس ، فیلم ، صوت و سایر فرمتهای دیگر

امکان ویرایش حالت یادداشت برداری و تغییر در نوشته های انجام شده

امکان سینک کردن یادداشت ها با استفاده از سرویس های ابری ایسوس در دستگاه های مختلف شما

شاید به جرئت بتوان گفت که یادداشت برداری ایسوس در بین بهترین برنامه های نوت برداری در گوشی های اندرویدی به شمار می رود که امروز توسط وب سایت هزار و یک دانلود برای شما مهیا شده است تا با دانلود آن از یادداشت همه چیزهای مهم در زندگی خود لذت ببرید .

 

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  ASUS SuperNote Apk Free Download