بازی اندروید Banana Island
دانلود بازی جزیره موز ها اندروید Banana Island–Bobo’s Epic Tale 1.8
3.7 | 7

دانلود فایل نصبی
  • نسخه فعلی : 1.8
  • حجم : 51 مگابایت
  • سیستم عامل : اندروید 4.0
  • ارسال شده توسط : محسن جوادی
  • آخرین بروزرسانی :
  • بازدید : 1818

دانلود بازی جزیره موز ها اندروید Banana Island–Bobo’s Epic Tale 1.8

عنوان های زیادی در سبک ماجراجویی برای پلتفرم های گوناگون عرضه می شوند که اتفاقا بازی های جذابی نیز به شمار می روند . از بازی قارچ خور گرفته تا ری من همگی بازی هایی هستند که مخاطبین خاص خود را دارند . اما اگر از طرفداران این سبک از بازی ها باشید مطمئنا بازی جزیره موزها را نیز تجربه کرده اید که امروز نیز قصد معرفی جدید ترین قسمت از این سری بازی یعنی بازی Banana Island Bobo’s Epic Tale را داریم .

Banana Island بازی جزیره موزها : داستان حماسی بوبو جدید ترین عنوان از سری بازی های جزیره موزهاست که توسط استدیو Webelinx برای اندروید عرضه شده است . در این قسمت از بازی دوست میمون ما یعنی بوبو کاری به مراتب سخت تر از نسخه های قبلی دارد و برای نجات دوست خود باید از تله ها و مراحل بیش از ۵ جزیره عبور کند . داستان بازی این گونه است که یکی از بدذات ترین میمون های جنگل یعنی کینک کونگ دوست صمیمی بوبو را دزدیده است و قصد دارد تا آن را ملکه سرزمین خود کند اما بوبو این موضوع را نمی پذیرد و برای نجات دوست خود راهی یک سفر سرتاسر هیجان می شود .

ویژگی های بازی Banana Island Bobo’s Epic Tale :

ماجراجویی سرتا سر هیجان همراه با یک گیم پلی جذاب

طراحی محیط های جنگلی زیبا و در عین حال مخوف

وجود ۵ جزیره موزی ، معبد ، جنگل ، ساوانا و آتشفشان

جمع آوری سکه برای قوی تر کردن میمون خود

امکان پرش از روی تله ها و شکست دادن میمون ها محافظ

جمع آوری یاقوت و زمرد برای پایان هر مرحله

هم اکنون می توانید این بازی هیجان انگیز را از وب سایت هزار و یک دانلود دریافت نمایید و سفر هیجان انگیز خود را همراه با بوبو در دنیایی موزی شروع کنید و به نبرد میمون بدذات رفته تا دوست خود را از چنگ آن نجات دهید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Banana Island–Bobo's Epic Tale Apk Free Download

All you Banana Islanders out there, get ready for the most exciting jungle ride ever! If you loved playing Banana Island - Monkey Kong Run, and Banana Island - Jungle Run game, you'll have a blast with ✰ Banana Island – Bobo's Epic Tale ✰! Our monkey friend Bobo is on a rescue mission, and he has to run, jump and swing on vines through 5 islands to save the love of his life! Get on a never-ending run, and make our little monkey go happy! Download ✰Banana Island – Bobo's Epic Tale✰ and have one hell of a running quest through the monkey jungle island! ❖ Dodge mad gorillas with spears ❖ Avoid angry baboons' boomerang attacks ❖ Keep the jumping monkey away from piranha plants