Billiards 2016
دانلود بازی بیلیارد 2016 برای اندروید Billiards 2016 – 8 ball pool 8.1
4.4 | 9

دانلود فایل نصبی
  • نسخه فعلی : 8.1
  • حجم : 19 مگابایت
  • سیستم عامل : اندروید 3.0
  • ارسال شده توسط : محسن جوادی
  • آخرین بروزرسانی :
  • بازدید : 1525

دانلود بازی بیلیارد 2016 برای اندروید Billiards 2016 – 8 ball pool 8.1

بازی بیلیارد یکی از محبوب ترین رشته های ورزشی سالنی در سر تا سر دنیاست که چند وقتی است که در کشور ما نیز عده ای به طور حرفه ای آن را دنبال می کنند . این بازی یک بازی عمومی به شمار نمی رود و ورزش گران قیمتی محسوب می شود چرا که تهیه امکانات بازی آن برای همگان ممکن نیست . اما خوب اگر واقعا به این بازی علاقه دارید نیازی به رفتن پای یک میز بیلیارد نیست بلکه کافی است تا گوشی خود را به دست بگیرید و بازی billiards 2016 – 8 ball pool را از وب سایت هزار و یک دانلود دریافت کنید تا بدون هیچ هزینه ای یک بیلیارد حرفه ای را تجربه کنید .

این بازی که با نام بازی نشانه ها نیز شناخته می شود به مهارت های زیادی نیاز دارد که برای پیروز شدن لازم است تا آن مهارت ها را به طور حرفه ای بلد باشید . به عنوان مثال باید قدرت ضربه شما با دقت بالایی همراه باشد تا بتوانید توپ را به سوراخ ها بندازید . اما فکر نکنید که چون این یک بازی موبایل است نیازی به این همه دقت نیست خیر شبیه سازی بازی به قدری خوب است که واقعا باید بسیار خوب عمل کنید تا بتوانید امتیاز کسب کنید .  گرافیک بازی نیز به خوبی طراحی شده است که با گیم پلی بی نظیر این بازی باعث شده تا با یکی از بهترین شبیه سازی های بیلیارد یا حتی ورزشی در گوشی های اندرویدی مواجه باشیم .

ویژگی های بازی Billiards 2016 :

شبیه سازی ورزش بیلیارد در گوشی های هوشمند

گرافیک و گیم پلی روان

سادگی استفاده و یادگیری

اگر تا به حال بیلیارد بازی نکرده اید به هیچ وجه نگران نباشید چرا که به سرعت با نحوه و قوانین بازی آشنا خواهید شد و پس از آن می توانید از این بازی فوق العاده که در وب سایت هزار و یک دانلود برای شما قرار داده ایم لذت ببرید .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

billiards 2016 - 8 ball pool Apk Free Download