دانلود برنامه کیبورد BlackBerry Keyboard اندروید
دانلود کیبورد بلک بری برای اندروید BlackBerry Keyboard 3.1.0.14200
4.7 | 3

دانلود فایل نصبی
 • نسخه فعلی : 3.1.0.14200
 • حجم : 34 مگابایت
 • سیستم عامل : اندروید 5.0
 • ارسال شده توسط : محسن جوادی
 • آخرین بروزرسانی :
 • بازدید : 1501

دانلود کیبورد بلک بری برای اندروید BlackBerry Keyboard 3.1.0.14200

در طول روز بسیاری از افراد دائما در حال استفاده از شبکه های اجتماعی یا اینترنت هستند اما چیزی که در تمام این موارد مشترک است و شما چه در حال فرستادن یک پیام در شبکه های اجتماعی یا تایپ یک ادرس در مرورگر از آن استفاده می کنید کیبورد گوشی است . بنابراین استفاده از یک کیبورد خوب می تواند برای انجام لذت بخش تر کارهایتان به شما کمک زیادی کند و شاید هم این موضوع اصلی ترین دلیل ساخت برنامه BlackBerry Keyboard بوده است .

برنامه BlackBerry Keyboard عنوان برنامه ای برای سیستم عامل اندروید است که تاکنون توانسته است در مارکت گوگل امتیاز ۴.۲ را به دست آورد . این کیبورد اندرویدی هنگام لود شدن بسیاری از ویژگی های دیگری که ممکن است در هنگام تایپ نیاز داشته باشید را نیز برای شما مهیا می کند تا بتوانید بدون معطل شدن متن خود را ارسال نمایید .

در این برنامه یک هوش مصنوعی فوق العاده به کار برده شده است که می تواند کلماتی را که شما بیش تر از آنها استفاده می کنید را یاد بگیرد و در دفعات بعد با حدس زدن آنها به شما کمک می کند ، تا آن کلمه را با سرعت بیشتری تایپ نمایید . البته این تنها ویژگی این کیبورد فوق العاده نیست بلکه امکان استفاده از کیبورد فیزیکی نیز از نکات قابل توجه آن است به طوری که شما برای کاهش مصرف کیبورد از منابع گوشی خود، هنگام تایپ یک متن طولانی می توانید با وصل کردن یک کیبورد فیزیکی به تایپ کردن در گوشی بپردازید .

ویژگی های بازی BlackBerry Keyboard :

تایپ آسان متن به کمک ویژگی های فوق العاده ای مانند تایپ سریع ، پیش بینی کلمات و…

راندمان بیشتر با یادگیری کلمات مورد استفاده توسط شما

ظاهری مخاطب پسند و فوق العاده

امکان اتصال کیبورد فیزیکی برای تایپ متن های طولانی

ارائه یک تجربه بی نظیر از تایپ کردن در گوشی

این برنامه فوق العاده را هم اکنون می توانید از وب سایت هزار و یک دانلود دریافت نمایید و از یک تایپ سریع و فوق العاده در گوشی اندرویدی خود لذت ببرید .

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  BlackBerry Keyboard Apk Free Download