Bouncing Ball اندروید
دانلود بازی بانسی بال برای اندروید Bouncing Ball 2 1.0
4.8 | 9

دانلود فایل نصبی
  • نسخه فعلی : 1.0
  • حجم : 27 مگابایت
  • سیستم عامل : اندروید 4.0
  • ارسال شده توسط : محسن جوادی
  • آخرین بروزرسانی :
  • بازدید : 1558

دانلود بازی بانسی بال برای اندروید Bouncing Ball 2 1.0

اگر بازی های استدیو Ketchapp را که بسیاری از آنها نیز از وب سایت هزار و یک دانلود قابل دریافت است دیده باشید به یک نکته مشترک بین آنها برخورد می کنید و آن هم سادگی این بازی هاست . در واقع این استدیو سازنده بازی سعی دارد این موضوع را ثابت کند که موفقیت و محبوبیت یک بازی تنها به گرافیک آن مربوط نمی شود که الحق نیز تاکنون با عناوین بی نظیری که عرضه کرده توانسته این موضوع را اثبات کند . بازی ورزشی Bouncing Ball 2 نیز یکی از بازی های ساخته شده توسط این شرکت است که امروز قصد داریم تا آن را به شما مخاطبین گرامی معرفی نماییم

در بازی Bouncing Ball 2 شما کنترل یک توپ را به دست می گیرید و باید آن را از سکو ها به سکوی دیگر پرتاب نمایید . اگر توپ شما وسط سکو فرود بیاید قدرت پرشی ان بیشتر نسبت به لبه ها خواهد بود که در واقع اصل بازی درباره تنظیم قدرت پرتاپ توپ است تا به خوبی در سکوی بعدی فرود بیاید . در طول بازی مانند بسیاری از بازی های اندرویدی می توانید الماس به دست آورید که این الماس ها می تواند برای خرید توپ های جدید که بسیار بامزه هستند مورد استفاده قرار گیرد .

ویژگی های بازی Bouncing Ball 2 :

گرافیکی بسیار ساده و در عین حال جذاب

گیم پلی ای آسان و در عین حال اعتیاد آور

محصول بی نظیر از استدیو Ketchapp

امکان جمع آوری الماس برای باز کردن توپ های بیشتر برای بازی با آنها

بازی Bouncing Ball 2 همان طور که گفته شد گیم پلی ای بسیار ساده در آن استفاده شده است اما در صورتی که آن را از وب سایت هزار و یک دانلود دریافت کنید و این بازی فوق العاده را در گوشی خود نصب نمایید مطمئنا متوجه خواهید شد که جذابیت این بازی تا چه اندازه ای اعتیاد آور خواهد بود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Bouncing Ball 2 Apk Free Download