بازی جدید Break Liner اندروید
دانلود بازی عبور از خطوط اندروید Break Liner 1.1.1
4 | 5

دانلود فایل نصبی
  • نسخه فعلی : 1.1.1
  • حجم : 29 مگابایت
  • سیستم عامل : اندروید 4.0.3
  • ارسال شده توسط : میلاد
  • آخرین بروزرسانی :
  • بازدید : 998

دانلود بازی عبور از خطوط اندروید Break Liner 1.1.1

Break Liner یک بازی جدید در سبک آرکید برای گوشی و تبلت های اندرویدی می باشد. بازی های آرکید از گیم های موردعلاقه کاربران مختلف بوده و بدون هیچگونه پیچیدگی می توانند ساعت ها شما را سرگرم کنند. Ketchapp این بار هم با معرفی یک بازی مینیمال کاربران اندرویدی را به خود جلب کرده است. ما در این بازی تنها با دو جسم مختلف شامل فضاپیما و خط روبرو هستیم! با شروع بازی فضاپیمای شما به سمت بالا حرکت خواهد کرد. در مسیر شما یک خط ممتد در سه رنگ مختلف زرد و قرمز و سیاه قرار گرفته است. شما برای عدم برخورد به خطوط باید بر روی صفحه نمایش به سمت چپ یا راست سوایپ کنید.

تمام تلاش شما در این بازی باید عبور از قسمت زرد رنگ باشد. زیرا عبور از قسمت قرمز رنگ به معنای باخت در بازی خواهد بود. همچنین یک بار عبور از قسمت مشکی رنگ خط ایرادی نداشته و در صورت تکرار عبور برای دومین بار همچون خطوط قرمز بوده و به معنای باخت شما است. با هر بار عبور موفق از خطوط زرد شما یک امتیاز مثبت بدست خواهید آورد این فرایند تا شکست خوردن شما ادامه پیدا خواهد کرد. با پیشروی در بازی و صعود کردن به مراحل بعدی سرعت فضاپیما ها افزایش پیدا کرده و عبور کردن از خطوط زرد رنگ سخت تر از گذشته می شود. پس هماهنگی ذهن و انگشتان در مراحل بالاتر بسیار تعیین کننده خواهد بود.

امکانات بازی Break Liner اندروید :

گیم پلی ساده

دریافت امتیاز و رکورد زنی با عبور از خطوط زرد

افزایش سرعت و سختی با پیشروی در بازی

بدست آوردن فضاپیمای جدید با صعود به لول بالاتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Break Liner Apk Free Download

Break the line and boost through space in this atmospheric arcade experience. How far can you push it before you break yourself?