برنامه Cardboard اندروید
دانلود برنامه گوگل کاردبرد برای اندروید Cardboard 1.8
4.4 | 13

دانلود فایل نصبی
 • نسخه فعلی : 1.8
 • حجم : 49 مگابایت
 • سیستم عامل : اندروید 4.1
 • ارسال شده توسط : محسن جوادی
 • آخرین بروزرسانی :
 • بازدید : 486

دانلود برنامه گوگل کاردبرد برای اندروید Cardboard 1.8

بازار های موبایل و کامپیوتر از آن دست بازار ها هستند که شاید پیشرفت در آنها را بتوان در کم تر از یک ساعت توصیف کرد به طوری که محصولات پیشرفته یکی از پس از دیگری به طور مرتب راهی بازار ها می شوند . اما تکنولوژی ای که چند وقت اخیر سر و صدای زیادی به پا کرده است و خیلی از کارشناسان از آن به عنوان آینده صنعت موبایل نام می برند واقعیت مجازی است . واقعیت مجازی با امکانات خیره کننده ای که به کاربر ارائه می دهد باعث شده تا در بسیاری از بخش ها مثل فیلم یا بازی به سرعت جای خود را پیدا کند به همین دلیل هم شرکتهای مختلف دست به ساخت برنامه های مختلفی برای آن زدند که در این میان گوگل نیز با برنامه Cardboard وارد این بازار شده است .

برنامه Cardboard عنوان برنامه ای در زمینه واقعیت مجازی است که این تکنولوژی را به گوشی های اندرویدی شما می آورد . این برنامه که تاکنون توانسته است تا امتیاز ۴.۲ را پس از بیش از صد ها هزار دانلود به دست آورد برای پخش فیلم ها و برنامه های مربوط به VR استفاده می شود و علاوه بر آن به کاربر سایر برنامه های واقعیت مجازی مناسب را نیز معرفی می کند . به کمک این برنامه می توانید بر بالای زمین پرواز کنید ، ساخته های بشر را مشاهده نمایید و یا در زیر باغ های گل استراحت کنید بدون اینکه نیاز داشته باشید از جای خود حرکت نمایید .

ویژگی های برنامه Cardboard :

پخش تصاویر واقعیت مجازی در گوشی های اندرویدی

پخش تصاویر واقعیت مجازی در صفحه نمایش های بزرگ

امکان مشاهده عکس ها پارانورمای گرفته شده توسط گوشی

سفری هیجان انگیز به قطب شمال ، باغ های گل و… در خانه خود!

توجه داشته باشید که برای استفاده از این برنامه باید یک هدست واقعیت مجازی نیز تهیه کرده باشید و به هیچ وجه از این برنامه هنگام رانندگی یا پیاده روی استفاده نمایید . هم اکنون می توانید برنامه کاردبرد را از وب سایت هزار و یک دانلود دریافت نمایید و لذت ببرید .

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  Cardboard Apk Free Download

  • برچسب ها