دانلود مرورگر Chrome Beta اندروید
دانلود نسخه بتا مرورگر کروم برای اندروید Chrome Beta 69.0.3497.24
3.2 | 21

دانلود فایل نصبی
 • نسخه فعلی : 69.0.3497.24
 • حجم : 59 مگابایت
 • سیستم عامل : متناسب با دستگاه
 • ارسال شده توسط : محسن جوادی
 • آخرین بروزرسانی :
 • بازدید : 1160

دانلود نسخه بتا مرورگر کروم برای اندروید Chrome Beta 69.0.3497.24

مرورگر کروم یکی از محبوب ترین مرورگر های اندروید در دنیا به شمار می رود که با ارائه ویژگی های فوق العاده توانسته است تا نظر بسیاری از کاربران را به خود جلب کند . این مرورگر که نسخه های آن در اکثر سیستم عامل ها در دسترس است دائما با ارائه آپدیت هایی ویژگی های جدیدی به آن اضافه می کند که تجربه استفاده از آن برای کاربران بهتر شود . اما جالب است که بدانید بسیاری از این ویژگی ها که وارد کروم می شود از قبل در اختیار برخی از کاربران برای تست قرار می گیرد و در واقع انها خیلی زودتر از آپدیت های کروم مطلع می شوند .

برنامه Chrome Beta عنوان نسخه بتا یا آزمایشی مرورگر کروم است که این امکان را به کاربران می دهد تا از ویژگی های جدید کروم زودتر از بقیه مطلع شوند و آنها را آزمایش کنند . همان طور که گفتیم این نسخه از کروم نسخه بتا به شمار می رود یعنی قبل از اینکه برخی ویژگی ها با مرورگر اصلی اضافه شود در این مرورگر به کار می رود به همین دلیل هم ممکن است گاهی اوقات این آپدیت ها برای شما مشکل ساز شوند . پس از نصب این مرورگر و استفاده از آن می توانید با ارسال نظرات خود برای گوگل در مورد آپدیت ها نظر دهید و آنها را در مورد کیفیت و نحوه اجرای برنامه مطلع سازید .

ویژگی های برنامه Chrome Beta :

دسترسی به جدید ترین ویژگی های اضافه شده به کروم پیش از دیگران

امکان ارسال بازخورد های خود به سازندگان

امکان نصب برنامه در کنار نسخه اصلی کروم

توجه داشته باشید که در صورتی که مرورگر کروم در گوشی شما نصب باشد نصب این برنامه هیچ گونه خللی در آن ایجاد نمی کند و در واقع مانند یک اپلیکیشن دیگر در گوشی شما نصب می شود که می توانید به طور جداگانه از آن استفاده نمایید . این برنامه هم اکنون از وب سایت هزار و یک دانلود قابل دریافت است .

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  Chrome Beta Apk Free Download

  Welcome to Chrome Beta for Android!• Preview the latest features: Try out the newest features. (Sometimes these may be a little rough around the edges.) • Give early feedback: Let us know what you think and help make Chrome for Android a better browser.You can install Chrome Beta alongside your current version of Chrome for Android. Chrome Beta will request additional permissions when using Chrome Sync for the first time.