دانلود برنامه Cleaner 2016 اندروید
برنامه پاک کننده و بهبود دهنده سرعت اندروید Cleaner 2016 – Clean & Boost 3.6
4.8 | 4

دانلود فایل نصبی
 • نسخه فعلی : 3.6
 • حجم : 16 مگابایت
 • سیستم عامل : متناسب با دستگاه
 • ارسال شده توسط : محسن جوادی
 • آخرین بروزرسانی :
 • بازدید : 942

برنامه پاک کننده و بهبود دهنده سرعت اندروید Cleaner 2016 – Clean & Boost 3.6

گوشی های اندرویدی پس از مدتی دچار کندی می شوند و اصلی ترین دلیل آن هم عدم مدیریت صحیح توسط کاربران و انباشته شدن حجم عظیمی از اطلاعات اضافی در گوشی ها می باشد . اما اگر شما هم چنین مشکلی دارید و نمی دانید چگونه گوشی خود را مدیریت کنید توصیه ما به شما استفاده از برنامه قدرتمند Cleaner 2016 – Clean & Boost است که توسط استدیو AVG Mobile عرضه شده است و امتیاز ۴.۳ را نیز در بین کاربران میلیونی خود به دست آورده است . این برنامه بهینه سازی اندروید به شما کمک می کند تا حافظه بیشتری از گوشی خود را آزاد کنید و مصرف داده گوشی خود یا رم ان را به دشت کاهش دهید .

در واقع این برنامه با بررسی و انالیز کامل سایر اپ های نصب شده در گوشی شما می تواند برنامه های مخرب را شناسایی و به طرز فوق العاده ای مدیریت کند که ثمره آن بالاتر رفتن قدرت و سرعت گوشی شما خواهد بود . از ویژگی های جالب این برنامه مدیریت حافظه رم دستگاه شما  و پاکسازی آن است که در سرعت و اجرای بهتر سایر برنامه ها بسیار مفید است . هم چنین به لطف قابلیت هوشمند پاک کننده عکس تصاویری که ماهیت مخرب دارند یا چند بار در گوشی شما ذخیره شده اند شناسایی  حذف خواهند شد .

ویژگی های برنامه Cleaner 2016 – Clean & Boost :

پاک کننده حافظه کش

مدیریت عکس های ذخیره شده در گوشی

امکان مشاهده و پاک کدن فایل های مدیا با حجم بیش تر از ۵ مگابایت

مدیریت مصرف باتری ، حافظه رم ، استفاده از اینترنت و … برنامه های نصب شده در گوشی

نمایش برنامه های پر مصرف باتری و کمک به افزایش طول عمر باتری گوشی شما

اگر دنبال یک برنامه فوق العاده برای مدیریت کامل گوشی خود هستید تا لذت استفاده از آن را برای شما چند برابر کند پس به هیچ عنوان این برنامه قدرتمند را که هم اکنون توسط وب سایت هزار و یک دانلود برای شما مهیا شده است را از دست ندهید .

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  Cleaner 2016 - Clean & Boost Apk Free Download