دانلود بازی Dominocity اندروید
دانلود بازی شهر دومینو برای اندروید + نسخه مود Dominocity 0.5.5
4.5 | 8

دانلود فایل نصبی
  • نسخه فعلی : 0.5.5
  • حجم : 49 مگابایت
  • سیستم عامل : اندروید 4.0.3
  • ارسال شده توسط : محسن جوادی
  • آخرین بروزرسانی :
  • بازدید : 1125

دانلود بازی شهر دومینو برای اندروید + نسخه مود Dominocity 0.5.5

 Dominocity یا شهر دومینو عنوان یک  بازی اندروید جدید جذاب ، منححصر به فرد و بدون دیتا است که توسط استدیو Nostopsign برای گوشی های اندرویدی عرضه شده است . بازی بر مبنای قوانین دومینو در ۶ بخش طراحی شده است که هر کدام از آن بخش ها نیز شامل مراحل جداگانه ای می شوند . بازی کرد در مراحل اولیه فوق العاده ساده به نظر می رسد اما هر چه قدر که جلوتر می روید بازی چالش برانگیز تر می شود . گیم پلی بازی نیز بر مبنای چیدن دومینو طراحی شده است بدین معنی که شما باید این مهره ها را به درستی و مرتب پشت سر هم  بچینید و پس از تمام شدن با ضربه زدن به آنها ریختن مهره ها را تماشا کنید .

اگر مهره های شما به درستی ریخته شود ستاره هایی دریافت می کنید که از آنها می توانید برای باز کردن قفل مراحل بعد یا خرید مهره های دومینو استفاده نمایید . البته مسئله چیدمان درست در این بازی یک چالش است و زمان چالش دیگر به طوری که در هر مرحله مدت زمان محدودی را برای چیدن صحیح مهره ها وقت خواهید داشت بنابراین در کنار دقت سرعت عمل نیز در این بازی بسیار مهم است .

ویژگی های بازی Dominocity :

بازی ای جذاب و منحصر به فرد

چیدمان صحیح مهره ها برای اتمام هر مرحله

تکمیل هر مرحله در مدت زمان خاص و کسب ستاره های آن برای باز کردن قفل مراحل بعد

این بازی بی نظیر را که برای پیروزی در آن نیاز به دقت و حوصله فراوانی دارد یک بازی آفلاین اندروید می باشد و برای اجرای آن نیازی به اتصال به اینترنت نخواهید داشت و می توانید هم اکنون آن را  از وب سایت هزار و یک دانلود دریافت نموده و لذت ببرید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Dominocity Apk Free Download

Game of Dominos! Setup your dominos on iconic platforms and watch them topple! Intricate placement is key to making a successful toppling chain. * No internet connection required