دانلود بازی Don't Touch The Spikes
بازی به میخ ها برخورد نکن دونت تاچ اسپیکز اندروید Don’t Touch The Spikes 1.9.5
4.4 | 7

دانلود فایل نصبی
  • نسخه فعلی : 1.9.5
  • حجم : 14 مگابایت
  • سیستم عامل : اندروید 2.3
  • ارسال شده توسط : محسن جوادی
  • آخرین بروزرسانی :
  • بازدید : 1173

بازی به میخ ها برخورد نکن دونت تاچ اسپیکز اندروید Don’t Touch The Spikes 1.9.5

اگر از طرفداران سفت و سخت بازی های اندرویدی باشید مطمئنا نام استدیو Ketchapp را شنیده اید استدیویی که عمده شهرت آن به دلیل ساخت بازی هایی با گرافیک هایی ساده و درعین حال جذاب و رقابتی است . به تازگی این استدیو بازی Don’t Touch The Spikes را عرضه کرده است که باز هم با استفاده از همان رویه مشهور خود توانسته تا عنوانی به شدت اعتیاد آور را در اوج سادگی عرضه کند تا بار دیگر ثابت شود که موفقیت یک بازی تنها به گرافیک پر زرق و برق محدود نمی شود .

بازی Don’t Touch The Spikes یا به میخ ها برخورد نکن مکانیزم بسیار ساده ای دارد با این وجود بسیار چالش برانگیز نیز هست . در این بازی شما کنترل یک پرنده را به دست می گیرید و باید این پرنده را از میان موانع عبور داده و مانع برخورد آن با میخ های موجود در راه شوید . هر چه قدر که بتوانید بیشتر مانع برخورد این پرنده با میخ ها شوید امتیاز بیشتری به دست خواهید آورد . این بازی یکی از محبوب ترین بازی های سبک بی نهایت برای اندروید است که امتیاز ۴.۳ را پس صد ها هزار بار دانلود در مارکت گوگل به دست آورده است اما عمده ایراد آن را می توان به وجود تبلیغات در آن دانست به طوری که در برخی مواقع واقعا آزار دهنده می شود اما هنوز هم چیزی از لذت آن را کم نمی کند .

ویژگی های بازی Don’t Touch The Spikes :

سیستم کنترل جالب برای جلوگیری از برخورد پرنده به میخ ها
کسب امتیاز بیشتر با طی مسافت بیشتر
گرافیک ساده و در عین حال بسیار جذاب
عنوانی بسیار سرگرم کننده و اعتیاد آور

این بازی بی نظیر را هم اکنون می توانید از وب سایت هزار و یک دانلود دریافت نمایید و پرنده خود را تا جایی که می توانید از میخ ها دور کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Don't Touch The Spikes Apk Free Download