بازی DRAGON SLAYER اندروید
دانلود بازی قاتل اژدها DRAGON SLAYER 1.02 اندروید
4.8 | 4

دانلود فایل نصبی
 • نسخه فعلی : 1.02
 • حجم : 99 مگابایت
 • سیستم عامل : اندروید 2.1
 • ارسال شده توسط : محسن جوادی
 • آخرین بروزرسانی :
 • بازدید : 1228

دانلود بازی قاتل اژدها DRAGON SLAYER 1.02 اندروید

یکی از محبوب ترین بازی های ساخته شده توسط توسعه دهندگان Glu عنوان خون و افتخار است که این بازی در مارکت گوگل امتیاز ۴.۵ را از بیش از صد ها هزار دانلود به دست آورده بود و ما نیز در وب سایت هزار و یک دانلود این عنوان را برای دانلود به طور رایگان مهیا کرده بودیم . اما امروز قصد داریم تا عنوان دیگری از این استدیو سازنده را به شما معرفی کنیم که در جذابیت دست کمی از عنوان خون و افتخار ندارد .

بازی DRAGON SLAYER یا قاتل اژدها یکی از جدید ترین بازی های عرضه شده توسط توسعه دهندگان Glu در سبک بازی های اکشن اندروید است که توانسته امتیاز ۴.۵ را در مارکت گوگل به دست آورد . این بازی که با گرافیکی بی نظیر عرضه شده است شما را روانه یک نبرد فوق العاده با اژدهایان می کند که در آن باید برای پیروزی با چالش های بزرگی رو به رو شوید . وجود یک نقشه عظیم و اژدهایان گوناگون در بازی باعث شده تا تجربه این بازی یک حس بی نظیر را به کاربر منتقل کند که البته شاید بخش اعظمی از این حس را باید به گرافیک AAA آن مرتبط دانست .

ویژگی های بازی DRAGON SLAYER :

امکان مبارزه با اژدهایان مختلف و گوناگون موجود در نقشه بزرگ و فانتزی بازی

مبارزه با اژدهایانی با ویژگی های مختلف نظیر آتش سمی یا دم برنده

استفاده از تجهیزات جادویی برای شکست دادن اژدهایان

گرافیکی بی نظیر و فراتر از بازی های موبایلی

بازی قاتل اژدها از هر نظر عنوانی بی نظیر محسوب می شود که در مارکت گوگل امتیازات فوق العاده ای به دست آورده است . اگر به دنبال یک بازی فانتزی ، مبارزه ای ، جادویی همراه با گرافیکی فوق العاده هستید پس به سراغ بهترین گزینه آمده اید . این بازی هم اکنون به طور رایگان از وب سایت هزار و یک دانلود قابل دریافت است .

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  DRAGON SLAYER Apk Free Download