دانلود برنامه EZ App Installer
دانلود نصب کننده برنامه های EZ برای اندروید EZ App Installer 1.4.3
3.3 | 3

دانلود فایل نصبی
 • نسخه فعلی : 1.4.3
 • حجم : 1 مگابایت
 • سیستم عامل : اندروید 4.0
 • ارسال شده توسط : محسن جوادی
 • آخرین بروزرسانی :
 • بازدید : 791

دانلود نصب کننده برنامه های EZ برای اندروید EZ App Installer 1.4.3

شاید شما هم این جملات را زیاد درباره گوشی های اندرویدی شنیده باشید که این گوشی ها پس از مدتی کند می شوند و مانند گذشته عملکرد خوبی ندارند . اما این موضوع تنها بخش کوچکی از آن به گوشی و سخت افزار مربوط می شود و دلیل اصلی آن زیاد شدن تعداد اپ های نصب شده در گوشی و عدم مدیریت صحیح آنها توسط کاربر است . چرا که با زیاد شدن اپ ها میزان استفاده از سخت افزار گوشی بالاتر می رود و پس از گذر زمان گوشی شما دیگر توانایی ارائه عملکرد گذشته خود را ندارد . برنامه EZ App Installer عنوان برای سیستم عامل اندروید است که توسط DroidParadise عرضه شده است و تاکنون توانسته تا امتیاز ۴.۲ را در گوگل پلی به دست آورد .

این برنامه به شما کمک می کند تا بتوانید سایر برنامه را به سادگی در گوشی خود نصب یا حذف کنید و یا اینکه از آنها بک اپ گیری کنید . به عبارت دیگر کنترلی کامل را بر روی برنامه های نصب شده در گوشی به شما ارائه می کند . از ویژگی های جالب این برنامه امکان حذف چندین برنامه و یا اعمال تغییراتی به صورت هم زمان بر روی آنهاست که برای این کار کافی است تا دست خود را چند ثانیه روی یک برنامه نگه دارید و پس از آن سایر برنامه ها را انتخاب نمایید . البته این ها تنها ویژگی های این برنامه نیستند بلکه ویژگی های نظیر امکان انتقال به کارت حافظه ، مشاهده برنامه ها در پلی استور و.. سبب شده تا با عنوانی در خور تحسین رو به رو باشیم .

ویژگی های برنامه EZ App Installer :

امکان نصب یا حذف برنامه ها

بک اپ گیری از برنامه های نصب شده درگوشی

مشاهده برنامه ها در پلی استور

امکان حذف یا مدیریت چندین برنامه به طور هم زمان

امکان انتقال برنامه ها به کارت حافظه خارجی

این برنامه جدید اندروید را می توانید هم اکنون از وب سایت هزار و یک دانلود دریافت نمایید و با یک مدیریت صحیح بهره وری گوشی خود را به شدت افزایش دهید .

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  EZ App Installer Apk Free Download