بازی مزرعه داری Farm Clan
دانلود بازی مزرعه داری اندروید Farm Clan Farm Life Adventure 1.12.29
3.7 | 7

دانلود فایل نصبی
 • نسخه فعلی : 1.12.29
 • حجم : 55 مگابایت
 • سیستم عامل : اندروید 4.0.3
 • ارسال شده توسط : محسن جوادی
 • آخرین بروزرسانی :
 • بازدید : 1665

دانلود بازی مزرعه داری اندروید Farm Clan Farm Life Adventure 1.12.29

کشاورزی کردن از آن دست کارهاست که در صورت علاقه داشتن می تواند فوق العاده جذاب باشد اما متاسفانه امروز بسیاری از افراد به دلیل زندگی شهر نشینی این شغل را نمی توانند تجربه کنند و لذت ببرند . اما خوب وقتی نتوان یک عمل را به طور واقعی تجربه کرد ابزار های دیگری نیز هنوز وجود خواهند داشت تا بتوان با استفاده از آنها آن کار را انجام داد . امروز قصد داریم تا یکی از بهترین بازی های مزرعه داری را به شما معرفی کنیم که در آن باید مدیریت کامل یک مزرعه را بر عهده بگیرید .

بازی Farm Clan Farm Life Adventure عنوان بازی ای برای سیستم عامل اندروید است که در آن می توانید مزرعه خود را بسازید و آن را مدیریت کنید . در این بازی شما باید طرحی از یک روستا را ساخته و در آن به کشاورزی ، دامداری و… بپردازید و با استفاده از کمک دوستان خود در سرتاسر جهان به یک مزرعه دار بی نظیر تبدیل شوید . در بازی بیش از ۱۷ نوع محصول زراعی وجود دارد که بر اساس فکر خود و سودآوری می توانید هر کدام از آنها را کشت کنید و با در آمد های حاصل ساختمان های جدیدی ساخته و روز به روز مزرعه خود را گسترش دهید .

ویژگی های بازی Farm Clan Farm Life Adventure :

مدیریت کامل مزرعه و امکان کاشت ۱۷ نوع محصول

استفاده از کالاهای تولیدی برای درامد بیشتر و پیشرفته تر شدن مزرعه

وجود ۱۴ نوع دشمن که قصد تخریب مزرعه شما را دارند

ساخت ۵۵ ساختمان برای رشد مزرعه

پشتیبانی از گوگل پلی

امکان ارتباط با دوستان خود در سرتاسر جهان

این بازی فوق العاده شما را برای مدتی از زندگی شهرنشینی دور خواهد کرد و تجربه مدیریت یک مزرعه را به شما ارائه خواهد داد که بسیار هیجان انگیز خواهد بود . هم اکنون می توانید این بازی را از وب سایت هزار و یک دانلود دریافت نمایید .

 

 

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  Farm Clan: Farm Life Adventure Apk Free Download

  Bring prosperity – and hilarity – to your village in this utterly enthralling farming game! Ready to hoe your way to happiness? Plant fruit trees and herbs, care for crops and perfect your fishing skills so that your villagers are never hungry. Create a village layout that’s suitable for agriculture, with new barns, workshops and other buildings. Cooperate with your friends so that you all thrive and succeed in this funny world of farms, crafts and trade! YOU CAN UNLOCK ADDITIONAL BONUSES VIA IN-APP PURCHASE FROM WITHIN THE GAME! ● FARM! – 17 crops to cultivate on your farms ● CRAFT! – Produce goods and tools to grow the economy ● BUILD! – 55+ special buildings to construct ● DECORATE! – 220+ decorations to spruce up your village ● DEFEND! – 14 enemies to fight with all your might ● VISIT! – Catch up with friends and help each other out ● Google Play game services support