برنامه اندروید Fitbit
دانلود برنامه تناسب اندام فیت بیت برای اندروید Fitbit Android 2.62.1
3.1 | 7

دانلود فایل نصبی
 • نسخه فعلی : 2.62.1
 • حجم : 20 مگابایت
 • سیستم عامل : متناسب با دستگاه
 • ارسال شده توسط : محسن جوادی
 • آخرین بروزرسانی :
 • بازدید : 808

دانلود برنامه تناسب اندام فیت بیت برای اندروید Fitbit Android 2.62.1

تناسب اندام و سلامتی مسئله بسیار مهمی است که تاکنون در گوشی های اندرویدی نیز برنامه های زیادی برای آن عرضه شده است و ما نیز در وب سایت هزار و یک دانلود بسیاری از آنها را برای دانلود قرار داده ایم . کمپانی Fitbit از جمله شرکت های مطرح صنعت سلامت است که دستگاه های مختلفی را برای بررسی وضعیت بدنی افراد راهی بازار کرده است و برنامه ای که امروز آن را معرفی خواهیم کرد یعنی برنامه Fitbit رابط این دستگاه ها با گوشی اندرویدی شما خواهد بود .

اگر بخواهیم برنامه Fitbit را در چند کلمه خلاصه کنیم باید بگوییم که این برنامه به شما کمک می کند تا بیش تر فعال باشید ، غذای بهتری بخورید ، بهتر بخوابید و وزن خود را مدیریت کنید . در واقع این برنامه تمام بخش های مرتبط با سلامتی شما را بررسی می کند تا همواره در بهترین فرم بدنی خود باشید . از جمله ویژگی های جالب برنامه تعیین هدف است یعنی شما در این برنامه یک هدف برای خود انتخاب می کنید و پس از آن شروع به کار کردن خواهید کرد تا به هدف خود برسید . برنامه نیز در طول این مدت ضمن ارائه امار درباره اینکه چه مقدار به هدف خود نزدیک شده اید راهکارهایی جهت دسترسی سریع تر به شما ارائه می کند و در پایان نیز در صورت رسیدن به هدفتان درست مانند یک مربی حرفه ای به شما تبریک خواهد گفت و تشویقتان خواهد کرد .

ویژگی های برنامه Fitbit :

سینک شدن به حساب Fitbit شما برای مشاهده آمار فعالیت از طریق دستگاه های مختلف

تعیین اهداف روزانه و طولانی مدت همراه با بررسی میزان نزدیک شدن به آنها و ارائه کارهای متنوع برای پیشرفت بیشتر

استفاده از جی پی اس برای تعیین میزان دوندگی یا پیاده روی

کنترل وزن شما با بررسی میزان کالری دریافتی و مصرف شده

امکان رقابت با دوستان خود از طریق آمارهای برنامه

این برنامه بی نظیر که هم اکنون توسط وب سایت هزار و یک دانلود برای شما مهیا شده است از بهترین برنامه های سبک تناسب اندام است که شما می توانید هم اکنون با دانلود و نصب آن راه خود را برای رسیدن به فرم بدنی ایده ال شروع نمایید .

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  Fitbit Apk Free Download