دانلود بازی Godzilla اندروید
دانلود بازی گودزیلا برای اندروید Godzilla Strike Zone 1.0.1
4.9 | 7

دانلود فایل نصبی
 • نسخه فعلی : 1.0.1
 • حجم : 10 مگابایت
 • سیستم عامل : اندروید 4.0
 • ارسال شده توسط : محسن جوادی
 • آخرین بروزرسانی :
 • بازدید : 1212

دانلود بازی گودزیلا برای اندروید Godzilla Strike Zone 1.0.1

ملت های مختلف در طول تاریخ افسانه های زیادی را ساخته و آن را منتشر می کرده اند که این افسانه ها نمادی از آن سرزمین نیز به شمار می رود . گودزیلا را شاید بتوان مشهور ترین افسانه ژاپنی دانست که شهرتی جهانی دارد و درباره این موجود عجیب تاکنون فیلم ها و بازی های زیادی ساخته شده است . اما این بار گودزیلا با بازی Godzilla Strike Zone وارد گوشی های هوشمند شده است تا کاربران اندروید نیز بتوانند از یک نبرد مهیج با این موجود افسانه ای در گوشی های خود لذت ببرند .

بازی گودزیلا : منطقه نبرد که توسط استدیو وارنر بروس ساخته شده است با استفاده از یک گرافیک بی نظیر و یک اکشن فوق العاده بازی ای جذاب را برای کاربران مهیا کرده است . داستان بازی درست مانند فیلم گودزیلا است جایی که یک موجود غول پیکر وارد شهر شده است و قصد دارد تا شهر سانفرانسیسکو را نابود کند . به همین دلیل شما و جوخه ای از مجرب ترین نظامی های شهر وارد یک ماموریت بسیار خطرناک برای نجات شهر و مردم از دست این موجود بدذات می شوید . مراحل بازی بسیار جذاب طراحی شده است به طوری که در طول بازی با صحنه های اکشن مختلفی مانند پرش از ساختمانی بلند یا شلیک های متعدد به گودزیلا رو به رو خواهید شد که برای یک عنوان اندرویدی بسیار وسوسه کننده به نظر می رسد .

ویژگی های بازی Godzilla Strike Zone :

گرافیکی فوق العاده همراه با یک اکشن اول شخص بی نظیر

تجربه مبارزه با گودزیلا این بار در گوشی های اندرویدی

مراحلی جذاب و نفس گیر برای نجات شهر از دست گودزیلا

بازی فوق العاده  Godzilla Strike Zone را هم اکنون می توانید از وب سایت هزار و یک دانلود دریافت نمایید و پس از آن با ملحق شدن به یاران خود به نبرد با گودزیلا رفته و مردم بی گناه شهر را از دست این موجود غول پیکر نجات دهید .

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  Godzilla Strike Zone Apk Free Download

  Join a squadron of military heroes on a dangerous mission to face the ultimate force of nature: GODZILLA. Experience the breathtaking high-altitude sky jump from the movie as you air-drop into a devastated San Francisco and embark on a series of first-person rescue missions to evacuate survivors before it's too late. Your courage has never been more needed than it is today. See GODZILLA in theaters May 16.