برنامه Hide Photos Video Hide
برنامه مخفی کننده عکس ها و ویدیو ها اندروید Hide Photos Video Hide it 7.2.1
4.2 | 5

دانلود فایل نصبی
 • نسخه فعلی : 7.2.1
 • حجم : 7 مگابایت
 • سیستم عامل : اندروید 3.0
 • ارسال شده توسط : محسن جوادی
 • آخرین بروزرسانی :
 • بازدید : 1014

برنامه مخفی کننده عکس ها و ویدیو ها اندروید Hide Photos Video Hide it 7.2.1

در طول روز زمان هایی پیش می اید که ممکن است بخواهیم گوشی خود را در اختیار دوستان یا حتی اعضای خانواده خود قرار دهیم . اما گوشی یک وسیله کاملا شخصی است و بسیاری از افراد عکس ها یا ویدیو هایی در گوشی خود ذخیره کرده اند که ممکن است حتی راضی به دیده شدن انها توسط اعضای خانواده خود نباشند . در چنین مواقعی راه حل های مختلفی وجود دارد که یکی از آنها حفاظت از این عکس های یا ویدیو ها با رمز عبور و مخفی کردن آنها است که امروز نیز قصد داریم تا یکی از قدرتمندترین برنامه ها در این زمینه را به شما معرفی نماییم .

برنامه Hide Photos Video Hide  عنوان برنامه ای در زمینه مخفی کردن اطلاعات مختلف گوشی مانند عکس ، ویدیو ، پیامک ، تماس و… برای سیستم عامل اندروید است که توسط ANUJ TENANI عرضه شده است . این برنامه که تاکنون صد ها هزار بار دانلود شده است در مارکت گوگل امتیاز ۴.۴ را نیز به دست آورده است و از جمله محبوب ترین برنامه های اندرویدی در این زمینه به شمار می رود . این برنامه تحت عنوان “Audio Manager” در گوشی شما نصب می شود که صدای گوشی شما را کم و زیاد می کند اما اگر دست خود را بر روی آن نگه دارید برنامه اصلی اجرا می شود که فایل های شما در آنجا مخفی شده است .

ویژگی های برنامه Hide Photos Video Hide :

مخفی کردن ایکون و نام برنامه و نمایش آن در گوشی تحت عنوان Audio Manager

امکان دسته بندی فایل های مخفی شده

امکان بک آپ گیری در سرویس های ابری

قفل کردن دو مرحله ای شامل پین کد و پسورد

استفاده از تکنولوژی رمز نگاری ۲۵۶- AES

حفاظت از عکس ها و ویدیو های شما در مقابل سایر افراد

این برنامه فوق العاده را می توانید هم اکنون از وب سایت هزار و یک دانلود دریافت نمایید و با خیال راحت گوشی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید  .

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  Hide Photos Video Hide Apk Free Download

  Hide Pictures, Hide Videos, Hide Applications, Hide Messages, Hide Calls in your phone. COMPLETELY FREE and UNLIMITED version. Hide sensitive photos & videos from your photo gallery and access them easily using a secret PIN code. Now you can easily share your phone without worrying about privacy. Hide photos & Lock Videos with hide it pro - Photo Vault and Video Locker Safe. Also available for PC/Mac Search for Hide it Pro on Chrome Webstore or click the link below https://chrome.google.com/webstore/detail/hide-it-pro/jaebfnmmkfdadhldnncpbgbghhgmdddc