iCare Eye Test Pro اندروید
دانلود برنامه محافظت از چشم iCare Eye Test Pro 3.6.0اندروید
5 | 2

دانلود فایل نصبی
 • نسخه فعلی : 3.6.0
 • حجم : 10 مگابایت
 • سیستم عامل : اندروید 3.0
 • ارسال شده توسط : مدیر کل
 • آخرین بروزرسانی :
 • بازدید : 1467

دانلود برنامه محافظت از چشم iCare Eye Test Pro 3.6.0اندروید

همان طور که می دانید چشمها یکی از اعضای بدن هستند که به مراقبت بیشتری احتیاج دارند و در صورت عدم توجه دچار مشکلات زیادی می شوند . اما اکثر افراد به دلایل مختلف نمی توانند به چشم پزشک مراجعه کنند یا این مسئله را جدی نمی گیرند و به همین دلیل غالبا دیر متوجه ضعیف شدن چشمانشان می شوند . اگر شما هم جزء این دسته از افراد هستید برنامه ای که امروز قصد معرفی آن را داریم را از دست ندهید .

iCare Eye Test Pro عنوان برنامه ای در زمینه ی پزشکی و سلامت برای اندروید است که می تواند بینایی و کوررنگی شما را مورد سنجش قرار دهد . به دلیل وجود تست های متنوع مانند تست بینایی ، کوررنگی ، آستیگمات و…. این برنامه به شما کمک خواهد کرد تا از وضعیت سلامت چشمان خود درک درست تری پیدا کنید تا در صورت لزوم بتوانید به موقع به دکتر چشم پزشک مراجعه کنید . برای استفاده از برنامه تنها کافی است تا گوشی را در ۴۰ سانتی متری چشمان خود قرار دهید و با انتخاب حالت “E” بینایی خود را مورد سنجش قرار دهید . البته توجه داشته باشید که این برنامه نمی تواند جای دکتر را برای شما پر کند بنابراین برای اطمینان بیشتر پس از انجام تستهای این برنامه بهتر است به دکتر نیز مراجعه نمایید .

ویژگی های برنامه iCare Eye Test Pro اندروید :

قابلیت تست سنجش بینایی
دارای امکان تست کوررنگی
قابلیت تست آستیگمات
قابلیت تست حساسیت کنتراست
بررسی و تجزیه و تحلیل تستهای شما برای درک بهتر وضعیت بینایی
دارای تمرین هایی جهت بهبود وضعیت بینایی شما

این برنامه فوق العاده که در مارکت گوگل با قیمتی معادل ۳.۵ دلار به فروش می رسد هم اکنون به طور رایگان توسط وب سایت ۱۰۰۱ دانلود برای شما مهیا شده است و شما می توانید با دانلود آن و انجام تست های این برنامه از وضعیت چشمان خود آگاه شوید و از این عضو حساس بدن خود بیشتر مراقبت نمایید .

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  iCare Eye Test Pro Apk Free Download

  iCare Eye Test Pro could test your vision and color blindness by mobile! After the measurement, you can also do training to protect your eyes better. Eye Test Functions: ► Visual Acuity Test ► Color Blind Test ► Contrast Sensitivity Test ► Astigmatism test ► Red Desaturation Test Eye Traing Functions: ► Visual Acuity Test ► Close eyes ► Close and move ► Random move ► Move left and right ► Move up and down ► Circle focus ► Blink ► Two objects Other Functions: ► Data management and analysis ► Improve vision diet ► Improve vision video