دانلود بازی Juice Splash 2 اندروید
دانلود بازی میوه ها برای اندروید Juice Splash 2 1.2.0
4.5 | 4

دانلود فایل نصبی
  • نسخه فعلی : 1.2.0
  • حجم : 12 مگابایت
  • سیستم عامل : اندروید 2.3
  • ارسال شده توسط : محسن جوادی
  • آخرین بروزرسانی :
  • بازدید : 2936

دانلود بازی میوه ها برای اندروید Juice Splash 2 1.2.0

بازی Juice Splash 2 عنوان یکی از محبوب ترین بازی های کودکانه استدیو Ezjoy برای سیستم عامل اندروید است که به تازگی برای این سیستم عامل منتشر شده است . نسخه اول این بازی محبوب دو سال پیش عرضه شد که توانست تا پس از مدت کوتاهی ده ها هزار بار دانلود شود و امتیاز ۴.۲ را نیز به دست آورد . گیم پلی بازی که در دسته ی بازی های دخترانه اندروید قرار می گیرد بسیار جذاب و دوست داشتنی طراحی شده است و شما باید در آن میوه های مختلف را کنار یکدیگر بچینید تا یک ترکیب سه تایی از آنها وجود بیاید و پس از آن با حذف کردن میوه ها امتیاز کسب نمایید . هر چه قدر زنجیره میوه های شما بیشتر باشد امتیاز کسب شده نیز بیشتر خواهد بود .

بازی شامل چند حالت مختلف است که هر یک از این حالت ها شامل چند مرحله می شوند و می توانند برای مدت ها شما را سرگرم کنند . هم چنین گیم پلی بازی به گونه ای طراحی شده است که به سرعت می توانید آن را یادبگیرید و پس از آن مشغول انجام بازی و تکمیل چالشهای هفتگی شوید تا بتوانید جایزه های بیشتری کسب کنید .

ویژگی های بازی Juice Splash 2 :

طراحی حالت های مختلف برای بازی که هر کدام شامل مراحل مختلفی هستند

گرافیکی فوق العاده با گیم پلی و صداگذاری هیجان انگیز

وجود چالش های مختل در طول بازی مانند بمب ساعتی و… و انجام چالش های هفتگی برای کسب جایزه های مختلف

امکان بازی کردن با دوستان خود در فیس بوک

سیستم امتیاز بندی بر اساس ستاره برای تکمیل هر مرحله

اضافه شدن مراحل و چالش های جدید به طور مرتب به بازی

این بازی فوق العاده هم اکنون از وب سایت هزار و یک دانلود قابل دریافت است و شما می توانید با دانلود ان به یک چالش میوه ای و هیجان انگیز ملحق شوید و از انجام این بازی برای ساعت ها لذت ببرید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Juice Splash 2 Apk Free Download

Two years after Juice Splash 1, we have Juice Splash 2 now. More vivid fruits, more variety game types. Connect the fruit to create blasters, free captured fruits and play your way in the adorable fruits world! Come and join in the easy joy! Let the cute fruit brighten up your day! Highlighted Features * Variety of gameplay types, water the flowers, dig out the golds, by splashing the fruits on them! * Spectacular boosters, splendid graphics! * Challenging tasks,including free captured fruit,remove time bomb and mud, bring nut to the bottom! * Compete with your friends on facebook! * Win great rewards from daily tasks! * Free levels, obstacles and game modes added regularly! No pause to the puzzles! * Easy to learn, challenging to master, can you score 3 stars on each level? How to Play * Connect the cute fruit in group of 3 or more. * Longer chain, higher score. * Create blasters and combos to win the challenging levels.