دانلود بازی لندفال ( ریزش زمین ) برای اندروید LANDFALL 1.0
دانلود بازی landfall اندروید
دانلود بازی لندفال ( ریزش زمین ) برای اندروید LANDFALL 1.0
4.1 | 7

دانلود فایل نصبی
  • نسخه فعلی : 1.0
  • حجم : 29 مگابایت
  • سیستم عامل : اندروید 2.3
  • ارسال شده توسط : محسن جوادی
  • آخرین بروزرسانی :
  • بازدید : 1732

دانلود بازی لندفال ( ریزش زمین ) برای اندروید LANDFALL 1.0

بازی LANDFALL عنوان جدید ترین بازی ساخته شده توسط استدیو Abdul Dennaoui است که در سبک بازیهای اکشن – ماجراجویی برای اندروید عرضه شده است . در این بازی که در فضایی تاریک و مرموز روایت می شود شما وارد یک سفر بسیار هیجان انگیز میان جنگل های تاریک می شوید که درختان آن بسیار سمی است و هر لحظه امکان کشته شدن در آنجا وجود دارد . در واقع استفاده از هوش علاوه بر بازی کردن خوب برای برنده شدن در این بازی بسیار مهم است .

داستان بازی در یک مکان بسیار بسیار دور روایت می شود جایی که در یک شهر تاریک عده ای از موجودات کلونی ای ساخته اند و آنجا زندگی می کنند . کلونی همیشه مردم شهر را از جنگل تاریک که نزدیکی آنجا وجود دارد دور می کند و مانع از این می شود که افراد وارد این جنگل مخوف شوند . اما شخصیت اصلی داستان ما یعنی سورا در یک روز حس ماجراجویی اش گل می کند و می خواهد ببیند درون جنگل تاریک چه چیزی مرموزی است که باید از آن فرار کرد به همین خاطر برای پرسه زدن به این جنگل می رود . در این جاست که سو به کمک شما نیاز پیدا کرده است و شما باید به آن کمک کنید تا بتواند راه خانه خود را پیدا کند که البته کار ساده ای را نیز پیش روی نخواهید داشت .

ویژگی های بازی LANDFALL اندروید :

داستانی جذاب برای نجات سورا از جنگل تاریک

طراحی محیط منحصر به فرد و استفاده از استراتژی های مختلف برای حل هر مرحله

گیم پلی ای جذاب برای فرار از درختان سمی و نجات سورا

بازی ای سرگرم کننده برای سیستم عامل اندروید

سورا در جنگل های تاریک منتظر شماست پس وقت را تلف نکنید و با دانلود این برنامه از وب سایت هزار و یک دانلود به کمک سورا رفته و راه خانه را به این موجود دوست داشتنی نشان دهید .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

LANDFALL Apk Free Download