دانلود Learn 50 languages
دانلود برنامه یادگیری 50 زبان برای اندروید Learn 50 languages 10.9.1
4.4 | 5

دانلود فایل نصبی
 • نسخه فعلی : 10.9.1
 • حجم : 15 مگابایت
 • سیستم عامل : اندروید 3.0
 • ارسال شده توسط : محسن جوادی
 • آخرین بروزرسانی :
 • بازدید : 1101

دانلود برنامه یادگیری 50 زبان برای اندروید Learn 50 languages 10.9.1

اهمیت یادگیری زبان دیگر بر کسی پوشیده نیست و بسیاری از پدر و مادر ها بچه های خود را برای یادگیری یک زبان خارجه به کلاس های زبان می فرستند . اما اگر شما وقت رفتن به این کلاس ها را نداشته باشید راه های دیگری نیز پیش روی شماست که استفاده از برنامه های خوبی که برای آموزش زبان در سیستم عامل اندروید وجود دارد نیز از این گزینه ها به شمار می رود . برنامه Learn 50 languages برنامه ای در زمینه اموزش زبان است که می تواند با استفاده از زبان مادری شما ۵۰ زبان را به شما آموزش دهد .

برنامه دیکشنری برای اندروید 

این برنامه که تاکنون در مارکت گوگل امتیاز ۴.۳ را به دست آورده است شامل صد درس می باشد که این امکان را به شما می دهد تا کلمات رایج هر زبان را فرابگیرید و ظرف مدت کوتاهی بتوانید با جملات کوتاه در آن زبان صحبت کنید . متد آموزشی این برنامه شامل ترکیبی از متن و صوت است که بسیار نیز موفق عمل کرده است و بهره وری اموزش را نیز بالاتر برده است . برای دانلود فایل های صوتی آموزش زبان می توانید به وب سایت برنامه مراجعه کنید تا در هر دستگاه خود فایل های صوتی را داشته باشید . البته توجه داشته باشید که یادگیری زبان نیاز به مداومت دارد به این معنی که پس از شروع کردن باید هر روز مقداری از وقت خود را به آن اختصاص دهید تا بهترین عملکرد را داشته باشید .

ویژگی های برنامه Learn 50 languages :

آموزش بیش از ۵۰ زبان با ۱۰۰ درس مختلف

یادگیری کلمات رایج هر زبان و امکان ساخت جملات کوتاه در مدت زمانی بسیار کم

استفاده از متن و صوت برای یادگیری بهتر

امکان دانلود فایل های صوتی آموزش زبان از وب سایت برنامه

فرقی نمی کند که می خواهید تازه یک زبان را یاد بگیرید یا اینکه قصد دارید تا زبان خود را تقویت کنید در هر دو حالت این برنامه که توسط وب سایت هزار و یک دانلود برای شما مهیا شده است ابزاری فوق العاده به شمار می رود که می تواند باعث بهبود سطح شما در زبان های خارجه شود .

 • تغییرات نسخه جدید Learn 50 languages

  No sign in needed. All lessons are free now. You should buy the app to remove the ads.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  Learn 50 languages Apk Free Download