دانلود برنامه Learn guitar
دانلود برنامه آموزش گیتار برای اندروید Learn guitar 8.0
5 | 3

دانلود فایل نصبی
 • نسخه فعلی : 8.0
 • حجم : 74 مگابایت
 • سیستم عامل : اندروید 4.1
 • ارسال شده توسط : محسن جوادی
 • آخرین بروزرسانی :
 • بازدید : 1024

دانلود برنامه آموزش گیتار برای اندروید Learn guitar 8.0

برنامه Learn guitar عنوان برنامه ای برای سیستم عامل اندروید است که توسط James Richardson عرضه شده است . این برنامه برای علاقمندان به موسیقی و علی الخصوص گیتار ساخته شده است تا بتوانند اکورد ها و نحوه نواختن موسیقی را با ان یاد بگیرند . در این برنامه فرقی نمی کند شما در چه سطحی هستید یا اینکه تازه می خواهید شروع کنید چرا که طراحی برنامه به گونه ای است که برای همه مفید خواهد بود مخصوصا تازه واردان به دنیای بزرگ گیتار . در ابتدا در این برنامه شما با مفاهیم پایه ای در مورد گیتار اشنا خواهید شد و پس از آن شروع به یادگیری اکورد های ساده خواهید کرد . با گذر زمان و یادگیری درس های پایه مفاهیم حرفه ای تری به شما آموزش داده خواهد شد که به یک گیتاریست حرفه ای تبدیل شوید .

در هر سطحی یک ویدیو اموزشی وجود دارد که به شما نحوه اجرای ان درس را یاد خواهد داد . در زیر آن ویدیو نیز اکورد ها به طور جداگانه قرار دارند تا پس از یادگیری بتوانید خودتان بدون تماشای ویدیو به زدن گیتار مشغول شوید . هم چنین در این برنامه بیش از ۲۰ موسیقی از مشهور ترین باند های دنیا قرار دارد که می توانید با پایان اموزش ها خودتان با گیتار آن ها را بنوازید و لذت ببرید .

ویژگی های برنامه Learn guitar :

آموزش پایه گیتار برای مبتدیان و تازه کاران

ارائه ویدیو برای هر درس جهت یادگیری بهتر

وجود بیش از ۲۰ اهنگ مختلف از مشهور ترین باند های دنیا

توجه داشته باشید که این برنامه یک بازی گیتار زدن نیست بلکه برنامه ای برای آموزش گیتار است و طبیعتا شما باید برای استفاده از آن خودتان یک گیتار نیز داشته باشید . دیگر لازم نیست تا ساعت ها به کلاس های یادگیری گتیار بروید بلکه با این برنامه و تمرین روزانه ۱۵ دقیقه به طور مداوم می توانید به یک گیتاریست حرفه ای تبدیل شوید . این برنامه هم اکنون از وب سایت هزار و یک دانلود قابل دریافت است .

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  Learn guitar Apk Free Download