بازی Mahjong اندروید
دانلود بازی پازلی ماهجونگ برای اندروید Mahjong 2.3.0
3.6 | 11

دانلود فایل نصبی
  • نسخه فعلی : 2.3.0
  • حجم : 43 مگابایت
  • سیستم عامل : اندروید 1.5
  • ارسال شده توسط : محسن جوادی
  • آخرین بروزرسانی :
  • بازدید : 1177

دانلود بازی پازلی ماهجونگ برای اندروید Mahjong 2.3.0

بازی های پازلی که برای سیستم عامل اندروید عرضه شده اند را می توان جزء بهترین ابزارهای سرگرمی دانست و افرادی که این بازی ها را انجام می دهند می توانند از این بازی ها به عنوان یک سرگرمی بی نظیر استفاده کنند . اما بازی های چینی که در سبک پازل وجود دارند همواره جزء بهترین های این ژانر محسوب می شوند که این بار قصد داریم تا یکی از این بازی ها را برای سیستم عامل اندروید به شما معرفی نماییم .

بازی Mahjong عنوان بازی ای در سبک پازل برای سیستم عامل اندروید عرضه شده است که توسط استدیو Magma Mobile عرضه شده است و توانسته تا امتیاز ۴.۲ را در گوگل پلی به دست آورد . در بازی Mahjong تعدادی کاشی با نوشته هایی وجود دارد که هدف بازی پیدا کردن موارد مشابه و حذف آنها است . چالش اصلی بازی این است که شما بتوانید تمام کاشی ها را در ۲۰۰ مرحله ای که وجود دارد حذف کنید و مطمئنا باشید که برای این کار اصلا کار ساده ای پیش روی نخواهید داشت . در این بازی البته راهنما نیز وجود دارد که از آن می توانید برای حل جداول بسیار سخت استفاده نمایید .

ویژگی های بازی Mahjong :

بازی ای در سبک پازل و به شدت سرگرم کننده

پیدا کردن کاشی های مشابه و حذف آنها برای پیروز شدن در هر مرحله

وجود بیش از ۲۰۰ جدول در بازی

وجود راهنما برای حل جداول بسیار سخت

اگر بخواهیم بازی Mahjong را در چند کلمه توصیف کنیم می توانیم به این موضوع اشاره کنیم که پیروز شدن در این بازی نیاز به مهارت ، استراتژی ، محاسبه و البته در برخی از مراحل کمی شانس نیاز دارد . این بازی فوق العاده را هم اکنون می توانید از وب سایت هزار و یک دانلود دریافت نمایید و از این عنوان بی نظیر در سبک بازی های پازلی لذت ببرید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Mahjong Apk Free Download