دانلود بازی فکری منطقی برای اندروید Logic game “Memory Star” 1.6.4
4.5 | 8

دانلود فایل نصبی
 • نسخه فعلی : 1.6.4
 • حجم : 3.7 مگابایت
 • سیستم عامل : اندروید
 • ارسال شده توسط : مدیر کل
 • آخرین بروزرسانی :
 • بازدید : 1626

دانلود بازی فکری منطقی برای اندروید Logic game “Memory Star” 1.6.4

همان طور که می دانید ذهن انسان نیز همانند بدن آن به ورزش احتیاج دارد . در واقع بدون ورزش های مفید برای ذهن عملا بعد از مدتی ذهن فرسوده می شود و کارایی خود را از دست می دهد . روش های متنوعی برای انجام ورزش های ذهنی وجود دارد که امروز قصد داریم یکی از جذاب ترین این روش ها را به شما معرفی کنیم : بازی Logic game “Memory Star” برای اندروید !

Logic game ” Memory Star” یکی از بهترین بازی ها برای تقویت مهارت های ذهنی است که برای سیستم عامل اندروید عرضه شده است و توانسته است در مارکت اندروید امتیاز ۴.۵ از ۵ را کسب کند. این بازی فوق العاده درست مانند یک بدنسازی خوب برای بدن ، ذهن شما را آماده می کند . طرز کار این بازی بدین گونه است که تعدادی از اعداد به شما نمایش داده می شوند که شامل اعدادی از کوچک به بزرگ ولی پراکنده هستند . پس از چند ثانیه با ناپدید شدن این اعداد وظیفه شما این است که اعداد را از کوچک به بزرگ مجددا بازنویسی کنید . همان طور که دیدید قوانین بازی بسیار ساده به نظر می رسد اما در عین حال همین تمرین های ساده جهت بهبود وضعیت حافظه و عملکرد ذهن شما مفید است و به شما در تقویت حافظه بصری نیز کمک می کند .

ویژگی های بازی Logic game “Memory Star”

ورزشی مناسب جهت فعالیت های ذهنی
بازی ای فوق العاده برای تقویت حافظه بصری
مراحلی جذاب و متنوع با سطح دشواری متفاوت

این بازی فوق العاده شاید بهترین تمرین برای ذهن باشد چرا که می توانید در زمانی که با گوشی خود مشغول انجام بازی هستید فعالیتی ذهنی نیز انجام داده باشید و حافظه خود را تقویت کنید . این بازی زیبا هم اکنون توسط وب سایت هزار و یک دانلود برای شما مهیا شده است و شما می توانید با دریافت آن حافظه خود را مورد محک قرار دهید .

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  Memory Star Apk Free Download

  Head like muscles need to train! Shake your mind! Develop and train the memory, keep your head in good shape with Memory Star. Regular mental exercise can greatly improve memory and attention. You'll be able to pump their short-term and visual memory. The rules are simple: quickly remember the numbers and try to repeat them in ascending order. But not everyone will succeed.