Microsoft Selfie اندروید
دانلود برنامه سلفی مایکروسافت برای اندروید Microsoft Selfie 1.0.2
4 | 3

دانلود فایل نصبی
 • نسخه فعلی : 1.0.2
 • حجم : 70 مگابایت
 • سیستم عامل : اندروید 4.1
 • ارسال شده توسط : محسن جوادی
 • آخرین بروزرسانی :
 • بازدید : 678

دانلود برنامه سلفی مایکروسافت برای اندروید Microsoft Selfie 1.0.2

سلفی گرفتن برای بسیاری از مردم هم اکنون به یک کار کاملا نرمال و رایج تبدیل شده است و اکثرا هنگام سفر عکس های زیادی به این سبک تهیه می کنند . به همین دلیل هم کمپانی بزرگ و قدرتمند مایکروسافت برنامه Microsoft Selfie را عرضه کرده است تا به کاربران کمک کند تا سطح عکس های سلفی خود را افزایش دهند . البته پیش از این برنامه تنها برای iOS عرضه شده بود ولی با توجه به سیاست های مایکروسافت مبنی بر گسترش برنامه ها در پلتفرم های دیگر این برنامه خیلی زود برای اندروید نیز عرضه شد .

برنامه Microsoft Selfie به شما کمک می کند تا در عرض چند ثانیه یک عکس سلفی فوق العاده بگیرید و با استفاده از فیلتر های موجود در آن سطح کیفی آن عکس را افزایش دهید و در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید . در این برنامه الگوریتم های پیشرفته ای به کار رفته است که می توانند وضعیت سن ، رنگ پوست، نور ، جنس و… را شناسایی کنند تا برنامه بتواند بهترین فیلتر را برای عکس شما اعمال کند و شما بتوانید بهترین عکس ممکن را در نهایت مشاهده نمایید .از سایر ویژگی های این برنامه می توان به امکان از بین بردن نویز های تصاویر در نور کم و امکان تنظیم نور عکس های گرفته شده اشاره نمود که همگی سبب شده تا این برنامه یکی از بهترین برنامه های سلفی برای اندروید به شمار رود .

ویژگی های برنامه Microsoft Selfie :

وجود ۱۲ فیلتر مختلف برای اعمال بر عکس های سلفی گرفته شده

امکان کاهش نویز عکس های گرفته شده در نور کم

امکان تنظیم نور عکس های گرفته شده

تشخیص سن ، جنس ، پوست و… برای استفاده از بهترین فیلتر برای عکس شما

این برنامه قدرتمند سلفی مایکروسافت هم اکنون از وب سایت هزار و یک دانلود قابل دریافت است و شما می توانید با دانلود آن سطح جدیدی از عکس های سلفی را تجربه نمایید .

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  Microsoft Selfie Apk Free Download

  Microsoft Selfie is a selfie and photo-enhancement application available on Android, iOS and web. Backed by computer vision technology, Microsoft Selfie intelligently considers age, gender, skin tone, lighting and many other variables – all with one click. Users can transform average photos into enhanced, natural photos in seconds. Have fun taking photos with Microsoft Selfie!