دانلود بازی طاعون برای اندروید Plague Inc 1.13.4
دانلود بازی Plague اندروید
دانلود بازی طاعون برای اندروید Plague Inc 1.13.4
4.8 | 6

دانلود فایل نصبی
  • نسخه فعلی : 1.13.4
  • حجم : 46 مگابایت
  • سیستم عامل : متناسب با دستگاه
  • ارسال شده توسط : محسن جوادی
  • آخرین بروزرسانی :
  • بازدید : 1445

دانلود بازی طاعون برای اندروید Plague Inc 1.13.4

بازی Plague  عنوان یکی از محبوب ترین بازی ها ساخته شده برای سیستم عامل اندروید است که توسط Miniclip.com عرضه شده است،  و تاکنون توانسته است تا پس از میلیون ها بار دانلود در مارکت گوگل امتیاز ۴.۵ را به دست آورد . در بسیاری از بازی ها حتما مشاهده کرده اید که شما در نقش ناجی دنیا ظاهر می شوید و جهان هستی را از دست دشمنان نجات می دهید . اما در این بازی داستان به گونه ی دیگری رقم خورده است و شما باید تلاش کنید تا با انتشار ویروس های مختلف جمعیت کره ی زمین را نابود کنید !

پس از وارد شدن در بازی شما باید یک ویروس با نام مشخص بسازید و پس از آن کشور مقصد خود را انتخاب کنید . باید مراقب باشید که برای گسترش ویروس شما باید ان کشور سیستم درمانی مناسبی نداشته باشد و در عوض سیستم حمل و نقل عمومی خوبی داشته باشد ! هر چه انسان های بیشتری به این ویروس الوده شوند امتیاز شما نیز بیش تر خواهد بود .

البته همیشه ادم هایی هستند که برای جلوگیری از انتشار ویروس با شما مقابله خواهند کرد و شما باید با ارتقا ویروس خود با آنها نیز مقابله کنید . در بازی ده بیماری وجود دارد که باید سعی کنید آنها را به مردم دنیا سرایت دهید تا پول بیشتری به جیب بزنید .

ویژگی های بازی Plague :

داستانی جذاب و منحصر به فرد

تلاش برای گسترش بیماری در کشور های مختلف

طراحی بیش از ده بیماری مختلف با ویژگی های گوناگون

امکان ارتقا بیماری ها برای جلوگیری از پیدا کردن راه درمان

این بازی فوق العاده را می توانید هم اکنون از وب سایت هزار و یک دانلود دریافت کنید اما حتما توجه داشته باشید که این تنها یک بازی اندرویدی است و انجام چنین کاری در دنیای واقعی مسلما از پس انسان های خوب هرگز بر نمی آید .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Plague Inc Apk Free Download