برنامه اندروید Playpen
دانلود برنامه قفل کودک برای اندروید Playpen 1.3
4.5 | 2

دانلود فایل نصبی
 • نسخه فعلی : 1.3
 • حجم : 1 مگابایت
 • سیستم عامل : اندروید 2.1
 • ارسال شده توسط : محسن جوادی
 • آخرین بروزرسانی :
 • بازدید : 694

دانلود برنامه قفل کودک برای اندروید Playpen 1.3

گوشی یک ابزار بسیار شخصی است که بسیاری از ما نیز در آن اطلاعاتی ذخیره می کنیم که شاید اصلا دوست نداشته باشیم دیگران آن را مشاهده کنند . اما معمولا این گوشی ها به دلیل بازی هایی که در آنها نصب شده است در اختیار کودکان نیز قرار می گیرند و بچه ها نیز گاهی اوقات به طور اشتباه ممکن است برخی از فایلهای خصوصی شما را مشاهده کنند و یا از آن بدتر اینکه آنها را با دیگران در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارند . البته این تنها چالشی نیست که با دادن گوشی خود به بچه ها قبول می کنید بلکه مشکلات دیگری مانند ریست کردن گوشی ، حذف اطلاعات و برنامه ها و… نیز وجود دارد که ممکن است برای شما به وجود بیاید . اما راه حل این موضوع چیست ؟ آیا به طور کلی نباید گوشی را در اختیار بچه ها گذاشت ؟

برنامه Playpen عنوان برنامه ای برای سیستم عامل اندروید است که می تواند به شما کمک کند تا با خیال راحت گوشی خود را در اختیار بچه ها قرار دهید . طرز کار این برنامه بدین گونه است که شما ابتدا یک رمز تعیین می کنید و پس از آن یک بازی را اجرا کرده و به بچه می دهید . پس از انجام این کارها دیگر بچه ی کوچک شما نمی تواند از بازی بدون وارد کردن رمز عبور خارج شود بدین ترتیب دیگران نگران کارهایی که ممکن است با گوشی انجام دهد نخواهید بود و با خیال راحت می توانید به کارهای خود مشغول شوید .

ویژگی های برنامه Playpen :

ابزاری بسیار مناسب جهت کنترل استفاده بچه ها از گوشی

قفل کردن گوشی هنگام بازی و مانع شدن از خروج بدون رمز عبور

جلوگیری از پاک کردن اطلاعات یا به اشتراک گذاری آنها در شبکه های اجتماعی توسط کودکان

این برنامه فوق العاده را هم اکنون از وب سایت هزار و یک دانلود دریافت نمایید تا دیگر بدون هیچ نگرانی ای گوشی خود را در اختیار بچه ها قرار دهید و ضمن سرگرم کردن آنها از مهمانی یا انجام کارهای خود لذت ببرید .

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  Playpen Apk Free Download