برنامه جدید اندروید Purify
افزایش ظرفیت باتری اندروید Purify -Improve Battery Memory 1.11
4.7 | 3

دانلود فایل نصبی
 • نسخه فعلی : 1.11
 • حجم : 5 مگابایت
 • سیستم عامل : اندروید 4.0
 • ارسال شده توسط : محسن جوادی
 • آخرین بروزرسانی :
 • بازدید : 634

افزایش ظرفیت باتری اندروید Purify -Improve Battery Memory 1.11

برنامه Purify یکی از محبوب ترین برنامه های مدیریت باتری برای سیستم عامل اندروید است که تاکنون صد ها هزار بار دانلود شده است و در گوگل پلی نیز امتیاز ۴.۵ را به دست آورده است . این برنامه یک ابزار کوچک و زیباست که عملکرد باتری گوشی شما را به شدت افزایش می دهد . این برنامه عملکرد سایر اپ های نصب شده در گوشی شما را مورد بررسی قرار می دهد و برنامه هایی که نقش مخربی در سرعت و مصرف باتری دارند را شناسایی و به شما معرفی می کند که در نهایت منجر به این موضوع می شود تا عملکرد گوشی شما به شدت افزایش یابد و باتری شما نسبت به گذشته میزان بیشتری دوام بیاورد .

البته برنامه Purify کارهای دیگری را نیز انجام می دهد . به عنوان مثال نوتیفیشن های گوشی شما را مدیریت می کند و این قابلیت را به شما می دهد که یک تایمر ثبت نمایید تا پس از پایان رسیدن زمان آن تمام اطلاعات مضر در گوشی شما به طور خودکار پاک شود . البته برخی از برنامه ها وجود دارند که شما از میزان مصرف باتری آنها آگاه هستید ولی می خواهید در هر صورت انها اجرا شوند در چنین حالتی برای جلوگیری از بسته شدن این اپ ها توسط برنامه Purify باید انها رابه لیست سفید برنامه اضافه کنید تا Purify  این اپ ها را به عنوان برنامه های مخرب شناسایی نکند .

ویژگی های برنامه Purify :

مدیریت مصرف باتری و افزایش سرعت و عملکرد گوشی شما

امکان مدیریت نوتیفیشن ها

ساخت لیست سفید از برنامه های دلخواه خود برای جلوگیری از بسته شدن انها

یکی از محبوب ترین برنامه های مدیریت باتری برای اندروید

اگر باتری گوشی شما زود تمام می شود یا سرعت آن کند می شود این برنامه را که هم اکنون از وب سایت هزار و یک دانلود قابل دریافت است را امتحان نمایید تا از قدرت آن و گوشی خود شگفت زده شوید .

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  Purify -Improve Battery Memory Apk Free Download