دانلود Reminder اندروید
دانلود برنامه یادآور برنامه ریزی برای اندروید Reminder 2.5.1
5 | 2

دانلود فایل نصبی
 • نسخه فعلی : 2.5.1
 • حجم : 7 مگابایت
 • سیستم عامل : اندروید 5.0
 • ارسال شده توسط : محسن جوادی
 • آخرین بروزرسانی :
 • بازدید : 821

دانلود برنامه یادآور برنامه ریزی برای اندروید Reminder 2.5.1

امروزه مشغله های افراد به قدری زیاد است که معمولا خیلی از کارهای خود را در اثر فراموشی از یاد می برند . خیلی اوقات این فراموشی می تواند به ما ضربه های جدی وارد کند به عنوان مثال با انجام ندادن تکالیف درسی خود نمرات ضعیفی کسب کنیم یا اینکه با فراموشی تاریخ هایی مانند سالگرد ازدواج یا تولد باعث ناراحتی افراد مهم زندگی خود شویم . اما سوال اساسی این است که چگونه زندگی خود را مدیریت کنیم و کارهای مهم را هرگز فراموشی نکنیم؟ پاسخ برنامه Reminder یا همان یادآور است که امروز قصد داریم تا ان را به شما معرفی نماییم .

این برنامه که توسط App Driver عرضه شده است و امتیاز ۴.۴ را در مارکت گوگل نیز به دست آورده است مدیریت زندگی شما را به دست می گیرد تا انجام هیچ کاری را فراموش نکنید . در این برنامه می توانید کارهای مهم خود مانند قرار های ملاقات ، تاریخ های تولد ، سالگرد ازدواج ، زمان های پرداخت پول و… را ثبت کنید تا انجام آنها را هرگز فراموش نکنید . در واقع در زمانی که موعد انجام کار شما فرا رسد این برنامه با ارسال نوتیفیشن های مختلف به گوشی اندرویدی شما انجام آن کار را یاد آوری می کند . بدین ترتیب دیگر هرگزی نگرانی ای نخواهید داشت که کارهای خود را نتوانید به موقع انجام دهید .

ویژگی های برنامه Reminder :

امکان ثبت تاریخ های مختلف مانند سالگرد ازدواج ، روز های تولد ، موعد پرداخت اقساط و… برای یادآوری آنها

ارسال نوتیفیشن به گوشی هنگام سررسیدن موعد انجام کارها

وجود تم های مختلف

امکان بک اپ گیری

دسته بندی های مختلف با رنگ های گوناگون

ویجت های متنوع

اگر حافظه شما کمی ضعیف است و مرتب کارهای خود را فراموش می کنید پس وقت را تلف نکنید و با دانلود این برنامه از وب سایت هزار و یک دانلود از انجام کارهای خود در وقت معین لذت ببرید .

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  Reminder Apk Free Download