دانلود برنامه تناسب اندام برای اندروید S Health 5.4.0.0033
دانلود برنامه S Health
دانلود برنامه تناسب اندام برای اندروید S Health 5.4.0.0033
3.3 | 8

دانلود فایل نصبی
 • نسخه فعلی : 5.4.0.0033
 • حجم : 57 مگابایت
 • سیستم عامل : اندروید 4.4
 • ارسال شده توسط : محسن جوادی
 • آخرین بروزرسانی :
 • بازدید : 847

دانلود برنامه تناسب اندام برای اندروید S Health 5.4.0.0033

S Health عنوان برنامه ای برای سیستم عامل اندروید است که به شما کمک می کند تا بدنی سالم و متناسب داشته باشید . این برنامه تمام فعالیت های روزانه شما را مورد بررسی و آنالیز قرار می دهد تا به شما کمک کند بتوانید رژیم یا برنامه خود را به خوبی انجام دهید و بدنی سالم و تندرست داشته باشید . فرقی نمی کند که در چه حالی باشید ، خواه در حال دویدن یا دوچرخه سواری این برنامه ابزاری مناسب برای بررسی فعالیت های بدنی شما خواهد بود و اطلاعات دقیقی را در مورد وضعیت بدنی به شما ارائه خواهد داد . هم چنین اگر یک دستگاه مناسب داشته باشید می توانید ویژگی هایی مانند ضربان قلب ، قند خون ، فشار خون و… را نیز مورد بررسی دهید .

برنامه S Health برای غذاهای مصرفی شما نیز برنامه دارد به طوری که با بررسی وضعیت بدنی شما بهترین رژیم را به شما ارائه می کند تا مواد مورد نیاز بدن شما به طور کامل تامین شود و از مصرف خوراکی های مضر نیز خودداری شود . از سایر ویژگی های این برنامه می توان به امکان رقابت با دوستان خود اشاره کرد بدین گونه که می توانید آمار خود و دوستتان را مقایسه کنید تا متوجه شوید چه کسی بهتر عمل کرده است . البته لازم به ذکر است که این برنامه فقط ابزاری برای بررسی برخی از آیتم های سلامتی شما برای رسیدن به تناسب اندام می باشد و به هیچ عنوان نمی تواند جای پزشک را برای تشخیص یا درمان بیماری بگیرد .

ویژگی های برنامه S Health :

بررسی وضعیت فعالیت های بدنی شما برای رسیدن به تناسب اندام

ارائه اطلاعات بررسی شده از شما به صورت نمودار های پیشرفته

امکان مقایسه نمودار ها با سایر افراد

دریافت آخرین اخبار پزشکی و سلامت

امکان بررسی وضعیت ضربان قلب ، فشار خون و قند خون

ارائه بهترین رژیم غذایی متناسب برای شما

توجه داشته باشید که این برنامه از تبلت ها و برخی از گوشی های اندرویدی پشتیبانی نمی کند و تمام مدل های گوشی های سامسونگ که پس از آگوست ۲۰۱۶ عرضه شده اند می توانند به خوبی این برنامه را اجرا کنند . هم اکنون می توانید برنامه تناسب اندام سامسونگ را از وب سایت هزار و یک دانلود دریافت نمایید و از یک بدن سالم لذت ببرید .

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  S Health Apk Free Download