دانلود برنامه Secure Browser
مرورگر امن برای BES12 اندروید Secure Browser for BES12 26764_496-26
3 | 4

دانلود فایل نصبی
 • نسخه فعلی :
 • حجم :
 • سیستم عامل : اندروید 4.1
 • ارسال شده توسط : محسن جوادی
 • آخرین بروزرسانی :
 • بازدید : 633

مرورگر امن برای BES12 اندروید Secure Browser for BES12 26764_496-26

کمپانی بلک بری یکی از مشهور ترین شرکتهای ساخت موبایل است که عمده شهرت خود را به خاطر ساخت موبایلهای امنیتی به دست آورده است . BES12 یکی از رابط های کاربری است که بلک بری برای مدیریت بر سازمان ها عرضه کرده است تا مدیران بتوانند از اطلاعات حساس خود حفاظت کنند و گوشی های کارمندان را به اطلاعاتی که باید در دسترس آنها قرار داشته باشد در محیطی امن متصل کنند . امروز قصد داریم تا برنامه Secure Browser for BES12 که یک مرورگر برای این رابط کاربری است به شما معرفی نماییم که به کاربران اجازه می دهد تا به سادگی به اینترنت سازمانی خود متصل شوند و یک وب گردی امن را تجربه نمایند .

توجه داشته باشید که همان طور که در بالا اشاره شد برای استفاده از این مرورگر امن باید یک حساب فعال BES12 نیز در گوشی خود داشته باشید و در غیر این صورت این مرورگر برای شما به درستی کار نخواهد کرد . این مرورگر با امنیتی که فراهم می کند عملا مدیران شرکت ها و یا سازمان ها را از ساخت یک اینترنت Virtual Private Network  جداگانه برای تامین امنیت بی نیاز می کند و وب گردی را در محیط امن بلک بری برای کاربرانش مهیا می کند .

ویژگی های برنامه Secure Browser for BES12 :

دسترسی به اینترنت های سازمانی بدون نیاز به ایجاد یک شبکه مجازی Virtual Private Network

وب گردی ایمن در محیطی با امنیت فوق العاده بالا ساخته شده توسط کمپانی مشهور دستگاه های امنیتی بلک بری

نیاز به رابط کاربری BES12 برای اجرا

این مرورگر بی نظیر ابزاری فوق العاده مناسب برای شرکتهایی است که امنیت اطلاعات برای آنها مهم تلقی می شود تا بدون هیچ نگرانی ای بتوانند به اینترنت متصل شده و وب گردی انجام دهند . هم اکنون می توانید این مرورگر فوق امنیتی بلک بری را از وب سایت هزار و یک دانلود دریافت نموده و لذت ببرید.

 

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  Secure Browser for BES12 Apk Free Download

  Secure Browser for BES12 is a secure browser that gives you quick access to your organization’s intranet from your Android phone or tablet, without a separate VPN connection. Secure Browser is for Android devices integrated with your organization’s enterprise mobility management platform, BES12 by BlackBerry (or BES10) and Secure Work Space. If installed, the Secure Browser for BES12 will replace the Secure Browser within the BlackBerry Secure Work Space and will provide an enhanced and more secure browsing environment. Secure Browser for BES12 enables: • Streamlined mobile access to your organization’s protected online resources, such as your corporate intranet, without a separate VPN connection • Secure intranet browsing through BlackBerry Secure Global Network IMPORTANT NOTE: Secure Browser for BES12 requires an active account in BES12 or BES10 (enterprise mobility management platform) and Secure Work Space by BlackBerry. Please check with your organization’s mobility experts before downloading this app. Secure Browser for BES12 will not run unless your organization uses a compatible version of BES to manage mobile devices, apps and content. This app does not support Android Nougat.

  • برچسب ها