دانلود برنامه SecuSUITE
برنامه ارتباط ایمن SecuSUITE for Enterprise 2.4.16.16330 برای اندروید
4.7 | 3

دانلود فایل نصبی
 • نسخه فعلی : 2.4.16.16330
 • حجم :
 • سیستم عامل : اندروید 4.3
 • ارسال شده توسط : محسن جوادی
 • آخرین بروزرسانی :
 • بازدید : 675

برنامه ارتباط ایمن SecuSUITE for Enterprise 2.4.16.16330 برای اندروید

امروزه مسئله امنیت به یک دغدغه اساسی بین کاربران گوشی های هوشمند تبدیل شده است . اما شاید برای یک کاربر عادی چندان مهم نباشد که به عنوان مثال پیام ها یا گفت و گو های آن شنود شود اما مسلما برای یک شرکت می تواند این موضوع بسیار حیاتی باشد مخصوصا اینکه  یک شرکت هدف مهم تری برای هکر ها تا کاربران عادی به شمار می رود . به همین دلیل برنامه SecuSUITE for Enterprise توسط توسعه دهندگان BlackBerry Limited برای اندروید عرضه شده است تا کاربران این شرکت ها در دنیایی پر از تهدیدات امنیتی بتوانند یک گفت و گوی امن انجام دهند .

این برنامه که یک تکنیک پایان – پایان را برای تماس های تلفنی و گفت و گوی های متنی به شما ارائه می دهد نام BlackBerry را نیز یدک می کشد که بدون هیچ شکی نامی بزرگ در دنیای امنیتی محسوب می شود . این برنامه که یک اپ ضد استراق نیز به شمار می رود هم اکنون توسط بسیاری از سران دولت ها نیز  استفاده می شود البته این نسخه به طور مخصوص برای شرکت ها و کمپانی ها بهینه سازی شده است . جالب است که بدانید علی رغم عملکرد فوق العاده این برنامه اما استفاده ای که از منابع گوشی مانند باتری می کند بسیار کم است و عملا هیچ گونه آسیبی به روند مصرف باتری های گوشی شما نخواهد زد .

ویژگی های برنامه SecuSUITE for Enterprise :

ساخته شده بر پایه تکنولوژی ایمن SecuSUITE® که توسط سران بسیاری از کشور ها نیز مورد استفاده قرار می گیرد

بهینه سازی مخصوص برای شرکت ها

پاسخ صوتی با کیفیتی فوق العاده و ایمن

استفاده از تکنولوژی پایان – پایان برای حفاظت از پیام های شما

طراحی فوق العاده برای مصرف حداقلی از منابع گوشی و باتری

این برنامه مسلما می تواند خیال مدیران شرکت ها را برای ایجاد یک ارتباط امن راحت کند و اگر شما هم دنبال این موضوع است پس وقت را معطل نکنید و هم اکنون این برنامه را از وب سایت هزار و یک دانلود دریافت نمایید .

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  SecuSUITE® for Enterprise Apk Free Download

  • برچسب ها