اندروید SEO watcher
دانلود برنامه بررسی سئو وب سایت برای اندروید SEO watcher 3.16
5 | 2

دانلود فایل نصبی
 • نسخه فعلی : 3.16
 • حجم :
 • سیستم عامل : اندروید 2.3.3
 • ارسال شده توسط : محسن جوادی
 • آخرین بروزرسانی :
 • بازدید : 570

دانلود برنامه بررسی سئو وب سایت برای اندروید SEO watcher 3.16

یکی از دغدغه های اصلی مدیران وب سایت پس از طراحی وب سایت ها مسئله سئو است . سئو اصطلاحی است که برای معرفی وب سایت به موتور های جست و جو به کار می رود در واقع بدون انجام یک سئو خوب عملا کار در وب سایت بسیار سخت می شود و آمار بازدید نیز کم تر می شود . بنابراین رصد دائمی موقعیت وب سایت در موتور های جست و جو مختلف برای مدیران وب سایت ها بسیار پر اهمیت است . اگر شما هم یک وب سایت دارید دیگر نیازی به نصب آمارگیر های مختلف در وب سایت خود ندارید بلکه کافی است تا برنامه SEO watcher – SERP Tracker app را در گوشی اندرویدی خود نصب نمایید .

این برنامه که توسط Leonid Arefev عرضه شده است تاکنون امتیاز ۴.۲ را در گوگل پلی به دست آورده است که نشان دهندهعلاقه مدیران وب سایتها به این برنامه کاربردیاست . این برنامه در دو نسخه رایگان و پولی عرضه شده است . در نسخه رایگان آن برخی از محدودیت ها وجود دارد . به عنوان مثال در نسخه رایگان فقط می توان یک دامین را مورد بررسی قرار داد یا اینکه تنها دو موتور جست و جو را می توانید بررسی کنید که توصیه ما این است اگر به طور حرفه ای قصد بررسی وضعیت سئو سایت خود را دارید برنامه را به نسخه پولی آن ارتقا دهید .

ویژگی های برنامه Leonid SEO watcher – SERP Tracker app :

پشتیبانی از ۷ موتور جست و جو مشهور مانند گوگل ، یاهو، بینگ و…

نمایش مشخصات Whois دامین با کلیک بر روی آن

اطلاع رسانی از طریق ایمیل

جست و جو تا ۵۰ شماره اول

نمایش سابقه موقعیت سایت در جست و جو های مختلف با گراف

امکان انتخاب کشور و منطقه

تجزیه و تحلیل وب سایت با متد های مختلف

اگر از مدیران وب سایت ها هستید نصب این برنامه در گوشی می تواند برای آنالیز وب سایت شما بسیار موثر باشد که می توانید آن را هم اکنون از وب سایت هزار و یک دانلود دریافت نمایید .

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  SEO watcher - SERP Tracker app Apk Free Download