دانلود برنامه مدیریت تماس Should I Answer 2016.9.514 اندروید
Should I Answer اندروید
دانلود برنامه مدیریت تماس Should I Answer 2016.9.514 اندروید
4.8 | 4

دانلود فایل نصبی
 • نسخه فعلی : 2016.9.514
 • حجم : 6 مگابایت
 • سیستم عامل : اندروید 2.3
 • ارسال شده توسط : محسن جوادی
 • آخرین بروزرسانی :
 • بازدید : 585

دانلود برنامه مدیریت تماس Should I Answer 2016.9.514 اندروید

در طول روز تماس های زیادی با گوشی های افراد گرفته می شود که برخی از این تماس ها از جانب شماره های ناشناس گرفته می شود . اولین سوالی که برای افراد پس از دیدن تماس یک شماره ناشناس پیش می اید این است که آیا باید پاسخش را بدهم؟این تماس ها ممکن است که ماهیت تبلیغاتی داشته باشند و حتی پاسخ دادن به آنها برای ما هزینه بر نیز باشد بنابراین سوال اساسی این است که چگونه از ماهیت این شماره ها مطلع شویم تا به تماس های مهم پاسخ دهیم ؟

Should I Answer یک برنامه اندروید رایگان برای تامین امنیت گوشی شما در مقابل تماس های ناخواسته ، تبلیغاتی و… است . طرز کار برنامه بدین گونه است که پس از دریافت یک تماس از سوی شماره ناشناس شما می توانید امتیازی را برای آن ثبت کنید و نظر خود را درباره آن شماره بنویسید بدین ترتیب در صورت تماس ان شماره با سایر کاربران نقد و امتیاز شما به انها نمایش داده می شود تا در صورتی که مایل نبودند آن تماس را پاسخ ندهند . توجه داشته باشید که برنامه در مورد مخاطبین ذخیره شده در گوشی شما هیچ گونه امتیاز و اطلاعاتی جمع آوری نمی کند و تنها در مورد شماره های ناشناس اطلاعات را در دیتابیس خود ذخیره می کند .

ویژگی های برنامه Should I Answer :

امکان امتیاز دادن به تماس دریافتی از سوی مخاطب ناشناس

دسترسی به دیتابیس امتیاز بندی شماره ها به صورت آفلاین

دسترسی سریع برای نوشتن نظر درباره شماره تلفن و یا تماشای نظرات دیگران درباره ان

امکان مسدود کردن تماس هایی با شماره مخفی ، شماره کشورهای دیگر و….

برنامه Should I Answer که تاکنون امتیاز ۴.۸ را از مارکت گوگل به دست آورده ابزاری بسیار مناسب جهت رهایی از تماس های مزاحم می باشد که هم اکنون از وب سایت هزار و یک دانلود قابل دریافت است .

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  Should I Answer Apk Free Download