بازی فوتبال SkillTwins Football اندروید
دانلود بازی دوقلوهای فوتبالی برای اندروید SkillTwins Football Game 1.5
4.6 | 27

دانلود فایل نصبی
 • نسخه فعلی : 1.5
 • حجم : 66 مگابایت
 • سیستم عامل : اندروید 4.0
 • ارسال شده توسط : محسن جوادی
 • آخرین بروزرسانی :
 • بازدید : 2107

دانلود بازی دوقلوهای فوتبالی برای اندروید SkillTwins Football Game 1.5

یکی از نوستالوژی های زمان ما کارتون فوتبالیست هاست که شاید در شکل گیری علاقه بسیاری از ما به فوتبال نیز تاثیر بسیار زیادی داشت . اگر این کارتون را به خاطر داشته باشید حتما دو بازیکن دوقولیی که رقیب سوباسا بودند را نیز به خاطر دارید که از فوتبالیست های خیلی حرفه ای این کارتون به شمار می رفتند . اما این بار شما در بازی SkillTwins Football Game با دوقول های دیگریی به نام های Josef و Jakob ارتباط خواهید داشت که دنیای فوتبال را تحت تاثیر خود قرار داده اند .

بازی SkillTwins Football Game عنوان یک بازی فوتبال برای سیستم عامل اندروید است که توسط استودیوی بازیسازی Hello There AB عرضه شده است در این بازی شما نقش Josef و Jakob را بر عهده خواهید داشت که برادران دوقلوی فوتبالیست هستند که با انجام مهارت های شگفت انگیز و تکتیک های مختلفی که در زمین استفاده می کنند فوتبالیست های مشهور دنیا را تحت تاثیر خود قرار داده اند . در این بازی شما به کشور های مختلف مانند ژاپن ، برزیل ، اسپانیا و.. سفر می کنید تا مهارت های بی نظیر این دو قلوی فوتبالی را به تمام مردم دنیا نمایش دهید .

 ویژگی های بازی SkillTwins Football Game اندروید :

انجام بازی در  ۵۰ مرحله و ۵ مکان بی نظیر

امکان سفارشی سازی شخصیت های بازی

به دست آوردن سکه و الماس برای پیشرفت در بازی

انواع مراحل چالش برانگیز و فوق العاده

گرافیکی منحصر به فرد همراه با صداگذاری ای عالی

گرفتن ستاره پس از انجام هر مرحله و کسب سه ستاره برای نمایش بهترین عملکرد در هر مرحله

این برنامه را می توانید هم اکنون از وب سایت هزار و یک دانلود دریافت نمایید و به دوقولو های قصه ما کمک کنید تا بتوانند راه خود را در میان دنیای فوتبال پیدا کرده و تبدیل به ستاره های بی نظیر این رشته ورزشی پر طرفدار شوند .

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  SkillTwins Football Game Apk Free Download