دانلود بازی Sniper War اندروید
دانلود بازی نبرد تک تیرانداز برای اندروید Sniper War Alien Shooter 1.2
4.6 | 8

دانلود فایل نصبی
  • نسخه فعلی : 1.2
  • حجم : 12 مگابایت
  • سیستم عامل : اندروید 2.3
  • ارسال شده توسط : محسن جوادی
  • آخرین بروزرسانی :
  • بازدید : 3106

دانلود بازی نبرد تک تیرانداز برای اندروید Sniper War Alien Shooter 1.2

بازی ای که امروز قصد معرفی آن را داریم یکی از بهترین بازی های سال ۲۰۱۵ به شمار می رود . این بازی که Sniper War : Alien Shooter نام دارد عنوانی است که با ترکیب بازی های تیراندازی و موجودات فضایی همراه با یک گیم پلی جذاب توانسته تا رضایت مخاطبین را به دست آورد . داستان بازی همان طور که گفته شد حول موجودات فضایی می چرخد جایی که این موجودات با حمله به زمین در حال نابود کردن نسل زمینی ها هستند و شما و تیمتان تنها بازمانده هایی هستید که باید به نبرد با این موجودات بروید .

این بازی که یکی از بهترین عناوین شوتر برای اندروید است این امکان را به شما می دهد که نقش خود را در طول بازی خودتان تعیین کنید . به عنوان مثال می توانید در نقش یک تک تیر انداز ، تیربارچی ، موشک انداز و… به نبرد با موجودات فضایی رفته و آنها را شکست دهید . بازی شامل ۱۲ مرحله در دو مود کلاسیک و جهنمی است که این مراحل بسیار چالش برانگیز هستند به طوری که می توانید از این بابت مطمئن باشید که این بازی تا ساعت های بسیاری می تواند سرگرمی مناسبی برای شما هنگام بازی کردن باشد .

ویژگی های بازی Sniper War : Alien Shooter :

طراحی مکانیزم های متنوع حمله و دفاع در بازی

مبارزه ای جذاب با موجودات فضایی برای نابود کردن آنها و نجات نسل بشر

طراحی ۱۹ سلاح مرگبار مانند تیربار ، موشک انداز و…

طراحی ۱۴ نوع موجود فضایی همراه با ۱۲ غول

وجود قهرمانان مختلف با توانایی های مختلف در میدان جنگ

برای همه طرفداران بازی های تفنگی ، فضایی، جنگی و… این بازی می تواند عنوانی بسیار جذاب به شمار رود . پس وقت را تلف نکنید و با دانلود این بازی از وب سایت هزار و یک دانلود به نبرد با موجودات فضایی رفته و زمین را از دست آنها نجات دهید تا بار دیگر صلح به این سیاره بازگردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Sniper War:Alien Shooter Apk Free Download