دانلود بازی زامبی های احمق برای اندروید Stupid Zombies 3 - 2.7
دانلود بازی Stupid Zombies اندروید
دانلود بازی زامبی های احمق برای اندروید Stupid Zombies 3 – 2.7
4.4 | 7

دانلود فایل نصبی
  • نسخه فعلی : 2.7
  • حجم : 44 مگابایت
  • سیستم عامل : اندروید 3.0
  • ارسال شده توسط : محسن جوادی
  • آخرین بروزرسانی :
  • بازدید : 1376

دانلود بازی زامبی های احمق برای اندروید Stupid Zombies 3 – 2.7

زامبی ها یا همان مردگان متحرک موجودات بسیار خطرناکی هستند که سوژه بسیاری از فیلم ها و بازی های ترسناک نیز هستند . اما این بار بازی Stupid Zombies بر خلاف سایر بازی ها و فیلم های مشابه این موجودات را نه تنها ترسناک نشان نمی دهد بلکه بسیار احمق جلوه می دهد ! داستان بازی از آنجا روایت می شود که شما تنها امید بشر برای نجات زمین از دست زامبی ها هستید و باید با مبارزه با این موجودات بار دیگر زندگی را به سیاره زمین بازگردانید . سلاح های مختلفی در بازی وجود دارد که می توانید از آنها برای کشتن زامبی ها استفاده کنید اما چیزی که می تواند باعث پیروزی شما در این بازی شود سلاح ها نیستند بلکه هوش شما در نحوه استفاده از آنهاست .

به دلیل اینکه مهماتی که در بازی در اختیار شما قرار می گیرد بسیار محدود است بنابراین باید از تک تک گلوله های خود طوری استفاده کنید که بیشترین زامبی ها را کشته و مرحله را به پایان برسانید . البته بازی در کنار یک بازی اکشن یک عنوان پازلی و معمایی نیز محسوب می شود به طوری که در بسیاری از مراحل باید علاوه بر کشتن زامبی ها به فکر راه حلی برای خروج از محیط ان مرحله نیز باشید .

ویژگی های بازی Stupid Zombies :

سیستم گرافیکی جدید و منحصر به فرد

استفاده از سلاح های مختلف برای شکست دادن زامبی ها

عنوانی اکشن و در عین حال فکری برای پیروزی در مراحل

کشتن زامبی های مختلف در بیش از ۷۲۰ مرحله

این بازی فوق العاده تاکنون صد ها هزار بار در گوگل پلی دانلود شده است و توانسته تا امتیاز ۴.۴ را نیز به دست آورد که شما می توانید این بازی را هم اکنون به طور کاملا رایگان از وب سایت هزار و یک دانلود دریافت نمایید و از انجام آن در گوشی های اندرویدی خود لذت ببرید .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Stupid Zombies Apk Free Download

Those stupid zombies are back, and you are humanity's last hope to keep them brainless. But beware, ammo is limited so you will have to get crafty and use the straight bullets, grenades, split- and buckshots in the most effective way possible to survive the 720 levels. One man, one shotgun and lots of stupid zombies