برنامه پاک کننده برنامه های سیستم System app uninstaller 2.2.107 اندروید
System app uninstaller
برنامه پاک کننده برنامه های سیستم System app uninstaller 2.2.107 اندروید
4.8 | 10

دانلود فایل نصبی
 • نسخه فعلی : 2.2.107
 • حجم :
 • سیستم عامل : اندروید 2.3
 • ارسال شده توسط : محسن جوادی
 • آخرین بروزرسانی :
 • بازدید : 697

برنامه پاک کننده برنامه های سیستم System app uninstaller 2.2.107 اندروید

حتما شما هم با این موضوع مواجه شده اید که بعد از مدتی استفاده از یک گوشی اندرویدی عملکرد آن به شدت کاهش پیدا می کند به طوری که با روز اول آن اصلا قابل قیاس نخواهد بود . این موضوع دلایل متنوعی می تواند داشته باشد اما یکی از اصلی ترین دلایل آن زیاد شدن برنامه های نصبی و عدم حذف و مدیریت برنامه های مخرب برای گوشی است . این موضوع رفته رفته آسیب خود را به گوشی شما وارد می کند و باعث می شود که با عملکرد فوق العاده گوشی خود خداحفاظی کنید . اما به کمک برنامه های مدیریتی که برای گوشی های اندرویدی عرضه شده اند می تواند تا حد بسیار زیادی مانع این کار شوید .

System app uninstaller اپلیکیشنی مطئن ، سریع و قدرتمند برای گوشی های اندرویدی است که در مدیریت و حذف برنامه های معمولی و سیستمی گوشی به شما کمک می کند . این برنامه که برای استفاده از ان گوشی شما باید حتما روت شده باشد برنامه هایی را که در گوشی شما نصب است و با حذف آنها مشکلی برای گوشی پیش نمیاید را به شما معرفی نموده تا بتوانید با خیال راحت آنها را پاک نمایید . ویژگی های نظیر امکان پاک کردن چند برنامه به طور هم زمان ، مدیریت برنامه های مربوط به سیستم عامل و… در کنار سادگی استفاده تجربه ای لذت بخش را در این برنامه برای شما مهیا می کند .

ویژگی های برنامه System app uninstaller :

مخفی کردن برنامه های اساسی گوشی جهت جلوگیری از حذف اشتباه آنها و امکان نمایش دادن این برنامه ها در صورت انتخاب کاربر

امکان مرتب سازی بر اساس زمان ، سایز ، نام و…

امکان دسته بندی برنامه ها بر اساس زمان نصب و اسم فایل apk

سادگی استفاده با طراحی یک رابط کاربری زیبا

برنامه فوق العاده System app uninstaller را هم اکنون می توانید از وب سایت هزار و یک دانلود دریافت نمایید تا بتوانید به سادگی برنامه های نصب شده در گوشی خود را مدیریت نمایید .

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  System app uninstaller Apk Free Download