بازی اندروید The Bug Butcher
دانلود بازی قاتل حشره ها برای اندروید The Bug Butcher 1.0.7
4.9 | 7

دانلود فایل نصبی
 • نسخه فعلی : 1.0.7
 • حجم : 20 مگابایت
 • سیستم عامل : اندروید 5.0
 • ارسال شده توسط : محسن جوادی
 • آخرین بروزرسانی :
 • بازدید : 1101

دانلود بازی قاتل حشره ها برای اندروید The Bug Butcher 1.0.7

بازی قاتل حشره ها یا The Bug Butcher عنوان بازی ای در سبک اکشن تفنگی برای سیستم عامل اندروید است که در محیط دو بعدی طراحی و عرضه شده است . گیم پلی بازی بسیار ساده است و در عین حال برای استاد شدن در آن باید به مدت زیادی بازی کرد. اگر از گیمر های گذشته باشید حتما عناوین مختلفی را بازی کرده اید که در آن باید کنترل یک سلاح را به دست می گرفتید و موجوداتی را که از بالا به سمت پایین می آمدند با تیر زده و امتیاز کسب می کردید . این بازی نیز با بهره گیری از این مکانیک و صد البته استفاده از متد های جدید عنوانی بسیار سرگرم کننده را برای سیستم عامل اندروید ارائه داده است که برای هر کاربری جذاب خواهد بود.

داستان بازی در یکی از سیاره های ناشناخته به نام Zoit اتفاق می افتد که به دلیل آلودگی ها و پخش ویروس در هنگام انجام یک کار تحقیقاتی موجودات وحشتناکی به وجود آمده اند که قهرمان قصه ما قصد نابودی آن ها را دارد . در هر مرحله از بازی شما وارد اتاقکی می شوید که سلاح های مختلفی مانند لیزر ،موشک و… نیز در اختیار شما قرار می گیرد و باید با استفاده از این سلاح ها این حشره ها را که از بالا به سمت شما می ایند هدف قرار داده و اتاق را از وجود انها پاک سازی کنید .

ویژگی های بازی The Bug Butcher :

گیم پلی ای جذاب و اعتیاد آور در محیطی ۲ بعدی

امکان شلیک به حشرات در سبک بازی های قدیمی

جمع آوری سکه در بازی برای خرید وسایل و جون بیشتر

موسیقی متن فوق العاده همراه با ارائه تجربه ای بی نظیر از کنترلر در بازی

این بازی فوق العاده که پیش از این برای کامپیوتر های شخصی ارائه شده بود این بار نسخه اندرویدی آن توسط وب سایت هزار و یک دانلود برای شما مهیا شده است که می توانید با دریافت آن از یک بازی بی نظیر لذت ببرید .

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  The Bug Butcher Apk Free Download

  The Bug Butcher is an intense action shooter, wrapped in stylistic 2D art, and smeared with juvenile humor where timing and fierce reflexes are paramount in protecting your fragile squishy body! The gameplay has an extremely simple core mechanic that is easy to understand, but hard to master. Plus, who doesn’t love a universe where you wield a beefy arsenal of military grade weaponry. The core mechanics hold old ties from the classic arcade shooter “Super Pang” where you shoot vertically, but with modern day twists. You are Harry, a brash and tenacious exterminator who has a knack for decimating bugs. Harry’s current assignment takes him to the infested futuristic research facility on planet Zoit. The surviving and dwindling number of scientists employed him for his slaughtering skills. Harry’s mission: survive until the decontamination of the building is complete, hoard coins like his life depended on it, and protect the scientists at all costs. Watch out for the spiders as they have a particular fondness for rubber encased scientists. After landing, you will move from room to room through the facility blasting rockets, lasers, and wielding the power of lighting upwards at anything not human.